Je sviatok Sedembolestnej Panny Márie a pokiaľ momentálne nepracuješ, s veľkou pravdepodobnosťou doma oddychuješ. Či už je to iba leňošenie, sledovanie filmov alebo chillovanie s kamarátmi, upratovanie domácnosti je zrejme tá posledná vec, na ktorú pomyslíš.

Pravidelné a dôkladné vysávanie podláh ti môže ukrojiť pomerne veľkú porciu z času, ktorý by si mohol využiť oveľa efektívnejšie. Prečo teda upratovanie aspoň čiastočne neautomatizovať? Nad kúpou robotického vysávača si už možno niekoľkokrát uvažoval, no vždy ťa od nej odradili ceny, ktoré môžu dosahovať niekoľko stoviek eur. Teraz ale na kúpu nastal ten pravý čas, keďže za tento robotický vysávač nezaplatíš ani dve stovky. Volá sa ILIFE A6 a po jeho práci v tvojom dome alebo byte dá úplne nový dych.

Jeho vzhľad si ihneď každý zamiluje, keďže konštrukcia pozostáva z prémiovej čiernej farby a tvrdeného skla na povrchu. Celé telo vysávača je hrubé iba 7.2 centimetra a na jeho povrchu sa nachádza štýlovo vyriešené tlačidlo, ktoré je zároveň indikátorom. Vysávač je vybavený inovatívnym systémom CyclonePower druhej generácie. Ten zahŕňa silný motor s výborným sacím výkonom, takže dôkladne vyčistí aj koberce či rohože. Zapnutím režimu MAX sa sací výkon zvýši až na 950 – 1000 Pa, vďaka čomu vysávač zo zeme zoberie naozaj každú nečistotu.

Súčasťou je samozrejme aj veľká nádoba na špinu spolu s výborným filtrom, ktorý zachytí prachové častice i alergény. 2600 mAh batéria zas poskytuje výdrž na slušných 180 minút vysávania. Nabíjanie potom prebieha cez nabíjaciu stanicu, do ktorej sa v prípade potreby vysávač sám dostaví. Vysávanie ale nie je potrebné spúšťať vždy manuálne. Všetko si môžeš už vopred naplánovať cez diaľkový ovládač. K dispozícii sú celkovo tri čistiace režimy, ktoré sa líšia dráhou čistenia. Pri všetkých troch si ale môžeš byť istý, že vysávač nevynechá žiadne miesto a nemal by ani spadnúť zo schodov.

Kúpiť robotický vysávač ILIFE A6 za 159 €
Zľavový kupón CXILIFE

Najviac si ťa ale vysávač získa cenou, ktorá nedosahuje ani dve stovky eur. V internetovom obchode TomTop si môžeš vysávač ILIFE A6 zaobstarať za naozaj vynikajúcich 159 €, a to pri použití zľavového kupónu CXILIFE. Táto cena je pritom už úplne konečná. Dodanie kuriérom je totiž bezplatné a o DPH a všetky ostatné poplatky sa postará samotný e-shop, takže s colnicou nebudeš musieť riešiť absolútne nič.

Kupón aplikuješ priamo v košíku:

robotický vysávač
Zobraziť celú galériu (7)
Screenshot / TomTop

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom