Jeden z najväčších čínskych e-shopov, GearBest.com, oslavuje už tretí rok svojej existencie. Pri tejto príležitosti si pre svojich stálych, ale aj nových zákazníkov pripravil fantastické akcie, ktoré si nesmieš nechať ujsť. V ponuke je množstvo skvelých produktov za skvelé ceny. 

Čas plynie neuveriteľne rýchlo a obľúbený internetový obchod GearBest.com je tu pre nás už tretí rok. Práve v týchto dňoch tak oslavuje svoje 3. narodeniny vo veľkom štýle! Jeho začiatky neboli ľahké, no postupne sa tento e-shop vypracoval na jeden z najobľúbenejších. GearBest sa riadi heslom: „Náš zákazník, náš pán“. Sú to práve zákazníci, vďaka ktorým je dnes tento obchod tak populárny. Ako poďakovanie všetkým  si pripravil vlnu akcií, ktoré nesmieš zmeškať. Prinášame ti teda podrobný prehľad všetkých z nich.

Hlavné akcie

zdroj fotografie: GearBest

Oslava 3. výročia

V tejto udalosti ti e-shop prináša množstvo zliav, ktoré zasiahnu tie najžiadanejšie produkty. To znamená, že sa zľavy vo výške až 70 % dotknú všetkých prémiových značiek, vrátane smartfónov a ďalších viac ako 20-tich kategórií z rôznych produktov. Pozor ale, táto akcia totiž začína už zajtra, teda 14. marca o 10:00 nášho času!

After-Party 

Táto akcia so sebou prinesie ďalšiu nádielku produktov, ktorých cena začína už od necelého eura. Pôjde tak o ďalšiu neodolateľnú udalosť, v ktorej sa medzi sebou o zákazníkov „pobije“ mnoho výrobcov. Do kalendára si zapíš dátum 20. marec, nakoľko už v skorých ranných hodinách, konkrétne o 03:00 nášho čas, sa táto After-Party naplno začne.

Bleskové ponuky

zdroj fotografie: GearBest

Denné bleskové ponuky

Až do 20. marca máš možnosť každý deň o 17:00 nášho času získať niektorý z ôsmich ponúkaných produktov za super ceny. Neváhaj ani chvíľu a skoč si už zajtra po ten najlepší produkt, na ktorom môžeš mnoho ušetriť. Musíš však byť rýchly, aby ťa konkurencia nepredbehla!
Špeciálne lotériove hry

Nájdi si čas na zábavu, s ktorou môžeš dokonca získať rôzne ceny. Vyskúšaj v priebehu osláv 3. narodenín svoje šťastie a vyhraj!

Šťastný ťah GearBestu

zdroj fotografie: GearBest

Vstúp do akcie „Šťastný ťah GearBestu“

Každý zákazník automaticky získava 3 ťahy zdarma. Stačí si len zahrať. Jeden ťah zadarmo môžeš získať zdieľaním akcie na sociálnych sieťach.

Tortová hra

zdroj fotografie: GearBest

Zozbieraj všetkých 8 sviečok

GearBest.com ti znova ponúka jednoduchú možnosť, ako získať ďalšiu výhru. Stačí teda, ak zozbieraš všetkých 8 narodeninových sviečok a výhra je tvoja!

Lucky Bag

zdroj fotografie: GearBest

Táto akcia je u nás známa skôr ako „mačka vo vreci“. To znamená, že si najprv musíš zakúpiť jedno „Šťastné vrece“ a následne sa dozvieš, čo v ňom e-shop ukryl. Je nutné spomenúť, že produkt, ktorý je v tomto „vreci“ obsiahnutý, má vždy vyššiu hodnotu, ako je cena „vreca“.

Doplnky

zdroj fotografie: GearBest

Pokiaľ v e-shope nakúpiš nad 56 €, prichádza pre teba šanca získať jeden z produktov len za 3,12 €. Lepší spôsob, ako môžeš ušetriť nenájdeš v žiadnom inom obchode.

Dosiahnutý úspech

zdroj fotografie: GearBest

Skús svoje šťastie

Živé vysielanie GearBestu

zdroj fotografie: GearBest

Vstúp do živého vysielania a vyhraj

Takáto akcia tu ešte nebola! Pri príležitosti veľkých osláv plánuje eshop spustiť živé vysielanie, do ktorého si pozval mnoho blogerov. Sleduj túto šou, hlasuj za najlepšieho blogera a získaj zľavový kupón ešte v priebehu živého vysielania!

Nádielka výročných kupónov

zdroj fotografie: GearBest

Získaj svoju nádielku kupónov

Jarné obdobie je známe obdobím dažďom. Pršať však bude aj v GearBeste, no tentokrát budú „pršať“ kupóny a skvelé ponuky na produkty popredných značiek. Získaj množstvo jedinečných kupónov a spríjemni si svoj nákup, za ktorý ušetríš naozaj nemalé peniaze.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom