Každý z nás si chce vychutnať útulný a pohodlný domov, kde si môže po ťažkom dni patrične oddýchnuť. So vzrastajúcim záujmom o inteligentné domáce gagdety sme sa však aj my rozhodli, že ti pomôžeme vylepšiť byt alebo dom. Nižšie tak nájdeš perfektné produkty, ktoré by si rozhodne mal kúpiť, ak to myslíš s vylepšovaním vážne. 

Smart zásuvka, ktorú môžeš ovládať aj hlasom

Cena: 11 €

zdroj fotografie: Zapals

Kúpiť smart zásuvku s podporu hlasového ovládania

Ako inak, začať sme museli s pravdepodobne najvyužívanejším prvkom v každej domácnosti. Zásuvky už dávno nie sú len obyčajné plastové krabice, do ktorých pycháš zariadenia. Po novom sú aj tieto gadgety nabité parádnymi technológiami, ktoré ti uľahčujú život. Rozhodne musíme spomnúť WiFi, ktoré slúži na ovládanie cez príslušnú aplikáciu, no aj jednu zaujímavosť, ktorou je podpora pre Amazon Alexu, teda hlasového ovládania. USB port na tele tejto zásuvky navyše podporuje rýchlonabíjanie.

Xiaomi senzory na dvere / okná

Cena: 8 €

zdroj fotografie: Zapals

Kúpiť Xiaomi senzory na dvere / okná

Rozmanitosť portfólia Xiaomi je skutočne neuveriteľná. Tento čínsky gigant vyrába doslova všetko, čo má nejaký potenciál na veľký úspech medzi používateľmi. Do kategórie praktických gadgetov sa zaraďujú aj senzory na dvere, respektíve okná. Tie spolupracujú s centrálou Mi Gateway, ktorá dokáže riadiť napríklad aj teplomer či pohybový senzor. V prípade týchto senzorov na okná a dvere dostaneš notifikáciu, keď zaznamenajú pohyb, či im môžeš nastaviť, aby po otvorení dvier sa automaticky zapli inteligentné svetlá. Možností je hneď niekoľko, a to len za 8 €.

Bezdrôtová klávesnica pre Xbox ovládač

Cena: 9 €

Rozšírenosť Xboxu vo svete alebo na Slovensku je skutočne markatná. Klasický ovládač však môžeš veľmi ľahko vylepšiť. Máme na mysli túto bezdrôtovú klávesnicu, ktorá razom zvýši funkcionalitu zariadenia. Využiť ju môžeš napríklad pri četovaní s priateľmi v multiplayeri alebo pri prezeraní videí na YouTube. Cena je taktiež skutočne lákavá.

zdroj fotografie: Zapals

Kúpiť bezdrôtovú klávesnicu pre Xbox ovládač 

Dymový senzor Xiaomi

Cena: 26 € 

zdroj fotografie: Zapals

Kúpiť dymový senzor Xiaomi

Aby si mal svoj domov dostatočne bezpečný, nie je nad inteligentné senzory. K tým najdôležitejším sa zaraďuje aj dymový senzor od Xiaomi, ktorý v spolupráci s aplikáciou Mi Home dokáže poskytnúť komplexné zabezpečenie voči požiarom. Nestrácaj čas a začni jednať ihneď!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú