banner-mi5s-plusKaždý smartfón z Číny sa vyznačuje skvelou výbavou za nízku cenu, ktorú môžeš očakávať aj pri dnešnom výbere. V tomto výbere si môžeš dopriať niektorý zo skvelých značkových smartfónov, ktoré aktuálne kúpiš za neodolateľné ceny v e-shope Geekbuying. 

Vybrali sme modely rôznych výkonnostných kategórií, od lacnejších zástupcov strednej triedy, až po výkonné vlajkové lode s tými najlepšími parametrami. Všetky tieto zariadenia z dnešného výberu kúpiš bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov vďaka doprave SF Express. Cena dopravy sa pohybuje približne od 7 do 10 €, v závislosti od hmotnosti balíka.

LeEco Le Pro 3

Cena: 260 €

leeco-le-pro-3-akcia-3zdroj fotografie: Tech.sina

Kúpiť LeEco Le Pro 3 za 260 €
4 GB RAM/ 32 GB ROM

LeEco Le Pro 3 s prémiovým dizajnom dostal pod kapotu špičkový procesor Snapdragon 821, ktorému v tomto prípade vypomáha operačná pamäť RAM o veľkosti 4 GB. Grafické úkony má na starosti akcelerátor Adreno 530. Prednú stranu zariadenia okupuje krásny 5,5″ displej s FullHD rozlíšením a 2.5D zahnutím po okrajoch. Nad ním nájdeš snímač predného fotoaparátu s rozlíšením 8 MPx pre krásne selfie fotky.

leeco-le-pro-3-akcia-7zdroj fotografie: Tech.sina

Hlavný fotoaparát prináša rozlíšenie až 16 MPx a pod ním sa nachádza aj skener odtlačkov prstov. Vnútorné úložisko dosahuje veľkosť 32 GB a o napájanie tohto špičkového modelu sa stará veľká, 4070 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania. Skvelou správou je aj plná podpora LTE frekvencií. LeEco Le Pro 3 so skvelou výbavou môžeš mať už za 260 €. 

Xiaomi Redmi Note 4 Pro

Cena: 213 €

xiaomi-redmi-note-4-nove-farby-4
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 Pro v čiernej farbe za 213 €
3 GB RAM / 64 GB ROM

Ďalším kúskom vo výpredaji je čierna verzia populárneho Xiaomi Redmi Note 4. Vo vnútri nájdeme 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20, ktorý v tomto prípade spolupracuje s 3 GB operačnou pamäťou RAM. Redmi Note 4 ponúka aj 64 GB vnútorného úložiska s možnosťou rozšírenia pomocou microSD kariet až do 128 GB. Na prednej strane sa rozprestiera 5,5″ FullHD displej s 2.5D zahnutím po okrajoch. O hry sa stará akcelerátor Mali-T880 MP4.

xiaomi-redmi-note-4-pre-indiu-7
zdroj fotografie: Xiaomi

Nad displejom sa nachádzajú potrebné snímače a šošovka selfie fotoaparátu s rozlíšením 5 MPx. Opačnú stranu obsadil hlavný fotoaparát s rozlíšením 13 MPx a prisvetľovacou LED diódou. Pod nimi nájdeme aj snímač odtlačkov prstov. Čierne Xiaomi Redmi Note 4 Pro napája veľká batéria s kapacitou 4100 mAh a nechýba ani podpora rýchleho nabíjania. V e-shope Geekbuying môžeš mať tento smartfón len za 213 € bez dodatočných poplatkov, no len v prípade, ak pri nákupe zvolíš dopravu SF Express.

Xiaomi Mi5S Plus

Cena: 347 €

xiaomi-mi5s-plus-testujeme-3
zdroj fotografie: Vlastné

Kúpiť Xiaomi Mi5S Plus za 347 €
4 GB RAM / 64 GB ROM

Srdcom modelu Mi5S Plus je taktiež špičkový procesor Snapdragon 821. Pri výpočtoch ho podporuje operačná pamäť RAM s veľkosťou 4 GB a vnútorné úložisko v tomto prípade dosahuje kapacity 64 GB. Pýchou tohto smartfónu je aj veľký displej s uhlopriečkou 5,7″ a FullHD rozlíšením. Pod obrazovkou nájdeme senzorové tlačidlá, respektíve nad ňou je umiestnený objektív predného fotoaparátu s rozlíšením 4 MPx a clonou f/2.0. Zadná strana na sebe nesie nie jeden, ale hneď dva snímače objektívy.

xiaomi-mi5s-plus-recenzia-fotky-10
zdroj fotografie: Vlastné

Dvojica snímačov fotoaparátu má rozlíšenie 13 MPx s clonou f/2.0 a nechýba im ani PDAF zaostrovanie. Snímač odtlačkov prstov nájdeme na zadnej strane pod fotoaparátom a prisvetľovacou LED diódou. Batéria dosahuje kapacitu až 3800 mAh. Xiaomi Mi5S Plus s duálnym fotoaparátom môže byť tvoj len za 347 €, a to bez ďalších poplatkov navyše!

Meizu M5 Note

Cena: 150 €

meizu-m5-note-01zdroj fotografie: Meizu

Kúpiť Meizu M5 Note za 150 €
3 GB RAM / 16 GB ROM

V tomto modeli nájdeme 64-bitový procesor MediaTek Helio P10 s ôsmimi jadrami. Jemu vypomáha operačná pamäť RAM s veľkosťou 3 GB. Vnútorné úložisko dosiahlo kapacitu 16 GB, avšak podporuje rozšírenia skrz microSD karty. Prednú stenu obsadil 5,5″ displej s FullHD rozlíšením, pod ktorým sa nachádza snímač odtlačkov prstov. Ten zároveň funguje aj ako multifunkčné domovské tlačidlo. Nad displejom je šošovka predného fotoaparátu s rozlíšením 5 MPx.

meizu-m5-notezdroj fotografie: Meizu

Hlavný fotoaparát na zadnej strane prináša rozlíšenie 13 MPx a pre nočné snímky je k dispozícií aj prisvetľovacia LED dióda. Pod krásnou celokovovou konštrukciou sa nachádza akumulátor o veľkosti 4000 mAh, ktorému nechýba ani podpora rýchleho nabíjania. Z konektivity mu, bohužiaľ, chýba podpora 800 MHz frekvencie. Meizu M5 Note je dostupné za skvelú cenu 150 € bez ďalších poplatkov. Pri nákupe však nezabudni zvoliť dopravu SF Express, ktorá ťa bude stáť menej ako 8 €.

OnePlus 3

Cena: 376 €

oneplus-3-recenzia-nahlad

Kúpiť OnePlus 3 za 376 €

Záver akcie tvorí nesmierne vydarený zabijak vlajkových lodí s procesorom Snapdragon 820. Pri práci ho doprevádza operačná pamäť RAM, ktorá sa v tomto prípad nafúkla až na 6 GB. Vnútorná pamäť dosiahla veľkosť 64 GB a nie je ju možné rozšíriť skrz microSD karty. Pohľad na prednú stranu odhaľuje krásny 5,5″ displej s FullHD rozlíšením, ktorý chráni odolné sklo Gorilla Glass 4 a nižšie pod ním sa nachádza aj rýchly snímač odtlačkov prstov.

oneplus-3-recenzie-fotografie (42)zdroj fotografie: Vlastné

Vrchná časť nad obrazovkou obsahuje aj selfie snímač s rozlíšením 8 MPx. Na zadnej strane ho dopĺňa šošovka hlavného fotoaparátu s rozlíšením 16 MPx a možnosťou nahrávania 4K videa. O napájanie tohto zabijaka vlajkových lodí sa postará 3000 mAh batéria, ktorú s rýchlym nabíjaním Dash Charge nabiješ na 60 % len za 30 minút. Nezabúdaj ale, že sa jedná o čínsku verziu smartfónu bez podpory 800 MHz LTE frekvencie. OnePlus 3 si môžeš kúpiť za 376 € a pri doprave SF Express s cenou 10 € nemusíš platiť ani DPH vo výške 20 %!

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP