banner-oukitel-k10000
Výdrž batérie. Večný problém moderných smartfónov postrádajúcich túto veľmi dôležitú vlastnosť, ktorá bola pred niekoľkými rokmi samozrejmosťou. 3-4 dni, ba dokonca aj celý týždeň na jedno nabitie je dnes už raritou, ktorú by sme mohli prirovnať ku hľadaniu ihle v kope sena. Výrobca Oukitel sa však nechce vzdať týchto dôležitých hodnôt a ide na to veľmi agresívnym spôsobom.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

K primárnemu lákadlu smartfónu sa ešte dostaneme, no predtým si pripomeňme aj ostatné špecifikácie. Model K6000 Pro vyniká aj svojím kovovým telom so snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane a certifikáciou IP64 voči preniknutiu prachu a ošpliechaniu vodou. Predná strana je rovnako veľmi pekne spracovaná a ponúka 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením a elegantným 2.5D zahnutím. Po výkonovej stránke sa môže používateľ spoľahnúť na 4-jadrový procesor MediaTek MT6735, 3 GB operačnej RAM pamäte a na 32 GB rozšíriteľného interného úložiska. Android 6.0 Marshmallow bez nežiadúcej grafickej nadstavby taktiež padne vhod.

Oukitel K10000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

oukitel-k6000-pro

Ani po fotografickej stránke nenarazíte na problémy. 16 MPx hlavný snímač a 8 MPx selfie senzor na prednej strane dávajú tušiť, že smartfón zvládne vytvárať veľmi slušné fotografie. Dostali sme sa až k najväčšiemu tromfu, ktorým je obrovská 6000 mAh batéria. Takáto kapacita musí bez problémov vystačiť až na 3 dni plného používania.

oukitel-k6000-pro-2

Zabúdať nesmieme ani na nadpriemernú audio výbavu, DualSIM funkcionalitu a kompletnú podporu LTE sietí (vrátane 800 MHz pásma) na území Slovenska. Oukitel K6000 Pro je teda výbornou voľnou pre tých, ktorí očakávajú hlavne výbornú výdrž. Cena je momentálne skvelých 120 € v e-shope Everbuying.net.

Kúpiť Oukitel K6000 Pro za 120 €

oukitel-k6000-pro-6

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
6%
Páči sa mi to
72%
Chcem to
17%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]