Spoločnosť Xiaomi si dokázala vytvoriť skvelú základňu fanúšikov najmä vďaka rozmanitému a hlavne kvalitnému produktovému portfóliu. Nájdeš v ňom tak rôzne gadgety či smartfóny, ktoré pravidelne lákajú čoraz väčšie množstvo používateľov zo všetkých kútov sveta. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Redmi 4A

Cena: 100 €

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A za 100 €

Prvým na zozname je smartfón, ktorý sa udomácnil na pomyselnom spodku medzi smartfónmi čínskeho giganta. Nesmieš sa však ihneď zlákať na reči ohľadom zlej kvality vďaka nízkej ceny. Model Redmi 4A je tak špičkovým zástupcom low-end segmentu, kde na svoju konkurenciu tasí najmä zbrane, ako vskutku pekný dizajn, procesor Snapdragon 425, 2 GB RAM pamäť, výnimočnú nadstavbu MIUI 8 či v neposlednom rade aj 13 MPx fotoaparát.

Xiaomi Redmi 4A

Určite ťa poteší aj DualSIM funkcionalita, žiaľ, bez podpory 800 MHz frekvencie. V prípade akciovej ceny len 101 € sa jedná o naozaj unikátnu ponuku, ktorú nesmieš premeškať. Pred nákupom ale maj na pamäti, že stále visí vo vzduchu zastavenie colnicou, ktoré navýši cenu o 20 €. Akcia končí už za 18 hodín!

Xiaomi Redmi Note 4

Cena: 155 €

xiaomi redmi note 4

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 za 155 €
3 GB RAM / 32 GB ROM

Pri druhom produkte naďalej ostaneme v modelovom rade Redmi, avšak výkonom či kvalitou sa posunieme o niekoľko tried vyššie. Redmi Note 4 je totižto populárnym nástupcom minuloročnej Redmi Note 3-ky, ktorá žne úspechy ešte aj tento rok. Štvrtá generácia tak prináša mierne pozmenený dizajn, opäť kvalitný 5,5-palcový FullHD displej, výkonnejší 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20 či v tejto verzii aj 3 GB pamäť RAM spolu s 32 GB úložiskom, ktoré navyše podporuje microSD karty.

xiaomi redmi note 4

13 MPx hlavný fotoaparát, nadstavba MIUI 8 s Androidom 6.0 Marshmallow, respektíve neúplná podpora 4G v spojení s DualSIM uzatvárajú bohatú výbavu. E-shop GearBest ponúka tento jedinečný kúsok len za 155 €, pričom dodatočné poplatky na colnici ťa vyjdú ešte na 31 €.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro s SK LTE

Cena: 165 €

zdroj fotografie: Techmiao

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro s plným LTE za 165 €
3 GB RAM / 32 GB ROM

Tento model ti zaiste netreba veľmi predstavovať. Jeho výbava a popularita hovoria veľmi jasnou rečou, a tak sa z neho stal historicky najpopulárnejší smartfón v radoch Xiaomi. Prémiový vzhľad, výkonný Snapdragon 650, 3 GB RAM, rozšíriteľné 32 GB úložisko či špičkovo optimalizovaná nadstavba MIUI 8 dokonale charakterizujú tento mid-range kúsok.

zdroj fotografie: Techmiao

V prípade tejto verzie sa navyše môžeš tešiť aj na plnú podporu všetkých LTE frekvencií slovenských operátorov v bezchybnej kombinácii s DualSIM funkcionalitou. Za 165 € je to teda najdokonalejšia ponuka široko ďaleko. Opäť ale dávaj pozor na prípadnú platbu dodatočných poplatkov na colnici. Tie by predstavovali navýšenie ceny o 33 €. Z tejto akcie zostáva ešte niečo málo ako 18 hodín.

 

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.