Vďaka výpredajom, ktorých nám v poslednej dobe prináša GearBest skutočne požehnane, môžeš ušetriť nemalý balík peňazí. Popri oslavách tretieho výročia od spustenia si tento e-shop našiel čas aj na vytvorenie ďalšej zaujímavej akciovej ponuky, ktorá zoskupuje veľké množstvo smartfónov od najznámejších čínskych značiek. Toto sú tie najlepšie z nich.

ZUK Z2

Cena: 174 €

zdroj fotografie: Weimeiba

Kúpiť ZUK Z2 za výhodných 174 €

Mladá spoločnosť ZUK, začínajúca ako startup čínskeho Lenova, predstavila počas minulého roka hneď trojicu nesmierne lákavých zariadení. Tento svoj doposiaľ najplodnejší rok započala odhalením smartfónu ZUK Z2, ktorý disponuje kovovo-sklenou konštrukciou. Okrem iného sa z vonku tento smartfón pýši pohľadným minimalistickým dizajnom, ktorý umocňuje 2.5D zahnutie tvrdeného skla. To na prednej strane chráni 5-palcový FullHD displej a 8 MPx slefie fotoaparát. Zadná strana nesie 13 MPx snímač s LED bleskom a clonou f/1.8. Dostalo sa aj na procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, 64 GB interného úložiska, skener odtlačkov a 3200 mAh batériu. Takto skvelo vybavený ZUK Z2 pritom stojí len 174 €, avšak pre istotu buď pripravený na dodatočnú platbu 35 € za DPH.

Meizu MX6

Cena: 229 €

zdroj fotografie: DGtle

Kúpiť Meizu MX6 za 229 €

Meizu MX6 je určený prevažne pre ľudí, ktorí zháňajú v prvom rade smartfón s dobrými fotografickými parametrami. V elegantnom kovovom tele tohto zariadenia je totižto osadený rovnaký 12 MPx CMOS snímač aký využíva Samsung Galaxy S7 Edge. MX6-ka navyše disponuje clonou f/2.0, PDAF zaostrovaním či dvojtónovým LED bleskom. Na jeho prednej strane sa nachádza 5 MPx slefie kamera, pod ktorou si hovie 5,5-palcový FullHD displej. Batéria s podporou rýchleho nabíjania dostala kapacitu 3060 mAh, pričom zabezpečuje chod všetkých komponentov vrátane procesora Helio X20, 4 GB RAM pamäte a 32 GB tej internej. Meizu MX6 však toho za cenu 229 € ponúka omnoho viac. Ak ťa zaujal a zvažuješ jeho kúpu, tak si pre istotu odlož 46 € na dodatočné poplatky.
UMi Plus E

Cena: 205 €

zdroj fotografie: Gizchina

Kúpiť UMi Plus E za 205 €
Zľavový kupón GBPLUSE

Spoločnosť UMi predstavila nedávno svoju novú vlajkovú loď, ktorá nesie označenie UMi Plus E. Tento podarený model ponúka kvalitné spracovanie hliníkovej konštrukcie, ako aj luxusný čierno-čierny dizajn. Jeho predná strana nesie 5,5-palcový FullHD displej, pod ktorým sa nachádza skener odtlačkov prstov. Nad ním zas figuruje 5 MPx selfie kamera, ktorá má na strane zadnej obdarenejšieho súrodenca schopného vytvárať 13 MPx snímky. V útrobách smartfónu UMi Plus E sa skrýva procesor Helio P20, ktorý pri multitaskingu spolupracuje so 6 GB RAM pamäte. Nezabudlo sa ani na 64 GB interné úložisko či podporu európskych LTE sietí. Vlajková loď spoločnosti UMi môže byť s kupónom GBPLUSE tvoja za 205 €, no nezabudni na prípadnú platbu za DPH, ktorá sa vyšplhá na 41 €.

Ulefone Armor

Cena: 142 €

zdroj fotografie: Racer

Kúpiť Ulefone Armor za 142 €

Ulefone Armor v EU sklade za 165 €

Miesto v tomto zozname si zaslúži aj spoločnosť Ulefone so svojim modelom Armor. Ten už podľa názvu ponúka odolnú konštrukciu, ktorú nezaskočí hrubšie zaobchádzanie, pády a ani nič podobné. Tento smartfón dokonca poľahky odoláva vode a prachu vďaka certifikácii IP68. Robustná pogumovaná konštrukcia zabezpečuje lepšie držanie v ruke, pričom sa paradoxne svojou troškou podieľa aj na netradičnom, no zato vydarenom dizajne. Ulefone Armor obsahuje 4,7-palcový HD displej, 8-jadrový procesor MediaTek MT6753, 3 GB RAM a 32 GB interného úložiska. Výrobca tiež myslel na 13 MPx hlavný fotoaparát, 5 MPx selfie snímač, plnú podporu LTE a 3500 mAh batériu. Za toto všetko zaplatíš iba 142 €. Nezabudni si ale odložiť ďalších 28 € na platbu DPH.
Asus Zenfone 2

Cena: 110 €

zdroj fotografie: AndroidAuthority

Kúpiť Asus Zenfone 2 za 110 €
Zľavový kupón zen3GB

Áno, máš pravdu. Asus nie je čínsky výrobca, ale taiwanský. Pri pohľade na cenu jeho Zenfone 2-ky však veľmi rýchlo pochopíš, prečo o ňom píšeme v tomto článku. Spolu s kupónom zen3GB totižto stojí fantastických 110 €. Túto skvelú ponuku sme tak jednoducho nemohli nechať bez povšimnutia. Asus Zenfone 2 ponúka displej s 5,5-palcovou uhlopriečkou, na ktorej sa rozprestiera FullHD rozlíšenie. Predná strana tiež nesie 5 MPx selfie snímač, zatiaľ čo tá zadná dostala fotoaparát s 13 MPx rozlíšením. O chod zariadenia sa stará 4-jadrový procesor od Intelu s taktom 1,8 GHz. Pre potreby multitaskingu poslúžia 4 GB operačnej pamäte RAM, pričom interné úložisko pojme 16 GB dát. Po úspešnej objednávke tohto smartfónu si prichystaj 22 € na platbu DPH.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom