Xiaomi si vytvorilo svoje renomé aj vďaka perfektným gadgetom za nízke ceny so super kvalitou. V dnešnej nádielke kupónov si tak určite prídeš na svoje, keďže tieto ceny sa len tak často nevidia.

Kamera do auta

Cena: 35 €

zdroj fotografie: Kristián Hrušovský / FonTech

Kúpiť Xiaomi kameru do auta za 35 €
Kupón WXIAOYI

V dnešnej dobe je bezpečnosť na cestách skutočne často diskutovanou témou. Aj z tohto dôvodu sú tak mnohí vodiči nutení siahnuť po bezpečnostných kamerách do auta. Jednu parádnu má aj Xiaomi. Dokáže nahrávať až v 2K, respektíve praktickejšie sa však javí nahrávnie vo FullHD, no až pri 60 fps. Objektív s clonou f/1.8 potom zabezpečí, aby si mal kvalitné zábery aj v zhoršených svetelných podmienkach.

zdroj fotografie: Kristián Hrušovský / FonTech

K dispozícii však máš aj aplikáciu, ktorá sa spáruje s kamerou cez WiFi a ty tak môžeš spravovať kameru aj cez smartfón. S použitím kupónu WXIAOYI môže byť tvoja už za 35 €.

Bluetooth myš

Cena: 12 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Bluetooth myš za 12 €
Kupón DSPAS0005S

Druhým gadgetom, ktorý by rozhodne nemal ujsť tvojmu záujmu, je elegantná Bluetooth myš. Tá ponúka luxusný dizajn tvorený hliníkom s celkoviu hmotnosťou 77,5 g. Myška s tvojim počítačom bude komunikovať prostredníctvom bezdrôtového Bluetooth 4.0 pripojenia alebo USB modulu s rádiovou frekvenciou 2,4 GHz, pričom sa dokáže pripojiť k dvom zariadeniam súčasne.

zdroj fotografie: Xiaomi

O napájanie Xiaomi Mouse sa stará 3V batéria, no výrobca neuvádza jej výdrž na jedno nabitie. Xiaomi Mouse je kompatibilná s Windows 7, 8 a 10. Stáť ťa bude pritom len 12 € s použitím kupónu DSPAS0005S.

Tester kvality kvetín

Cena: 9 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi tester kvality kvetín za 9 €
Kupón W3850

Ak nevieš, akým gadgetom by si chcel potešiť svoju polovičku, máme výborný tip. Tester kvality kvetín od Xiaomi sa vyznačuje vlastnosťami, vďaka ktorým budeš mať vždy prehľad o tom, ako sa darí kvetinám v záhradke. Toto zariadenie dokáže vďaka rôznym senzorom monitorovať množstvo dopadajúceho svetla, vlhkosť, množstvo živín v pôde či teplotu okolo samotnej kvetiny.

Tester jednoducho vložíš do zeme vedľa danej kvetiny a následne prepojíš svoj smartfón skrz Bluetooth 4.1 a špeciálnu aplikáciu. Práve v aplikácií môžeš pozorovať všetky namerané hodnoty a optimalizovať tak sadbu kvetov, aby mali čo najoptimálnejšie prostredie. S cenou len niečo má cez 9 € vďaka kupónu W3850 nemusíš dlho rozmýšľať nad kúpou.

Domáca bezpečnostná kamera

Cena: 15 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť domácu bezpečnostnú kameru za 15 €
Kupón DSPAC0002

Xiaomi je vo výrobe domácich bezpečnostných kamier doslova ako ryba vo vode. Najnovší model sa vyznačuje moderným a kompaktným dizajnom, ktorý sadne do akejkoľvek modernej domácnosti. Dokáže nahrávať vo FullHD rozlíšení, pričom nechýba ani nočné videnie. Aplikácia pre smartfóny ti potom poskytne možnosť prezerať staršie záznamy, či aktivovat pohybový senzor. Za tento perfektný gadget zaplatíš len 15 €, a to len v tom prípade, keď použiješ špeciálny kupón DSPAC0002.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom