Nový rok sa zahrieva ešte iba piatym dňom, no už teraz nám z Číny prináša samé dobré zľavy. Teraz sme si pripravili jedinečný výber gadgetov pre tých, ktorí počas Vianoc a Silvestra utratili veľa peňazí a v najbližšej neplánujú kupovať nič drahšie.

Ani jeden z gadgetov nižšie nestojí viac než 8 €, no napriek tomu ťa určite zaujmú svojou užitočnosťou. Tak teda poďme na to.

Rozdelovač jackov

Cena: 0,25 €
Zľavový kupón: AFFLG15

Možno si už niekedy rozmýšľal nad tým, ako by sa ti takáto vecička zišla. Rozdelovač (alebo rozdvojka) na jack sa hodí napríklad v prípade, keď sa chceš o svoju hudbu podeliť s kamarátom. Za bežných okolností by si mu zrejme požičal jedno slúchadlo, no vďaka tejto rozdvojke si k tvojmu smartfónu môže pripojiť svoje vlastné slúchadlá a obaja tak môžete počúvať hudbu z jedného zdroja. Adaptér je kompatibilný s klasickými 3.5 mm jackmi a úplne najlepšie na tom je, že zaň nezaplatíš viac ako za bežný polovičný lístok na MHD.

Kúpiť rozdelovač jackov za 0,25 €
Zľavový kupón AFFLG15

Hi-Fi slúchadlá

Cena: 1,19 €

Vhodné nielen pre nenáročných poslucháčov, ale aj ako náhradné slúchadlá. Iba za niečo cez 1 € síce prevratnú kvalitu nemôžeš očakávať, no potrebný základ určite poskytnú. Slúchadlá majú 1.1-metrový kábel a disponujú vlastnosťami ako napríklad citlivosťou 102 dB, impedanciou 16 ohmov či frekvenčným rozsahom 20 Hz – 20 kHz. Za tú cenu naozaj nie je o čom.

Kúpiť Hi-Fi slúchadlá za 1,19 €

Kvalitný USB-C kábel

Cena: 2,57 €
Zľavový kupón: GBGACH

Doslúžil ti starý USB-C kábel? Nahraď ho skutočnou kvalitou, ktorá aj niečo vydrží. Samotný kábel je vyrobený z pleteného nylonu a koncovky zo zliatiny zinka. Jeho dĺžka je jeden meter a je vhodný ako na prenos súborov, tak aj rýchle nabíjanie pri 2.4A prúde.

Kúpiť kvalitný USB-C kábel za 2,57 €
Zľavový kupón GBGACH

Toto nesmieš zmeškať!
Nálož gadgetov pod 1 €

Neskutočné zľavy až 80 %

Bluetooth slúchadlo

Cena: 2,57 €

Opäť veľmi lacný gadget do tvojho ucha. Jedná sa o slúchadlo určené primárne na telefonovanie, no problém nepredstavuje ani prehrávanie hudby. Vďaka miniatúrnej veľkosti výborne sadne do každého ucha a pôsobí nenápadne. K smartfónu ho pripojíš cez Bluetooth 4.0 a pomocou jediného tlačidla môžeš odpovedať na hovory aj ovládať hudbu.

Kúpiť Bluetooth slúchadlo za 2,57 €

Nástroj na drobné opravy

Cena: 3,77 €

Vďaka tomuto nástroju rýchlo opravíš rôzne drobné predmety. Skladá sa z dvoch hlavných častí, a to z „lepidla“ a UV svetla. Produkt síce nie je uvádzaný ako lepidlo, no funguje na podobnom princípe. Najskôr „lepidlo“ nanesieš na požadovaný predmet a potom pomocou UV svetla upevníš spojenie. Presné fungovanie tohto nástroja ti však najlepšie vysvetlí video nižšie.

Kúpiť nástroj na drobné opravy za 3,77 €

Kúpiť náhradnú náplň za 1,81 €

Rozsiahla sada na opravu elektroniky

Cena: 7,72 €
Zľavový kupón: AC3SDJ

Táto rozsiahla sada poteší aj pravého profíka v oprave elektroniky. Sada obsahuje nástroje na odobratie krytov na smartfónoch, rukoväť, skrutkovače, pinzetu, nástroj na vysunutie slotu pre SIM kartu a poriadnu nálož bitov, ktorých podrobných rozpis nájdeš v popise produktu.

Kúpiť rozsiahlu sadu na opravu elektroniky za 7,72 €
Zľavový kupón AC3SDJ

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom