banner-redmi-4
Iste vám netreba pripomínať, že sa blížia najväčšie a taktiež najhektickejšie sviatky celého roka. Kamenné obchody v dnešných dňoch doslova praskajú vo švíkoch, parkoviská pred obchodnými domami sú preplnené viac ako kedykoľvek predtým a ľudia míňajú obrovské sumy peňazí za darčeky pre svojich najbližších. Vďaka najnovšej akciovej ponuke e-shopu GeekBuying.com však vy môžete nakúpiť v teple svojho domova a ešte aj ušetriť.

Xiaomi Redmi 4A

Cena: 87 €

xiaomi-redmi-4a-oficialne2

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A za 87 €

Zariadenie pre masy. Presne týmito troma slovami sa dá označiť najnovší prírastok do rodiny smartfónov Redmi. Tento extrémne výhodný prístroj pochádza zo stajne obľúbenej spoločnosti Xiaomi, pre ktorú je to vôbec najlacnejší smartfón, aký kedy tento čínsky gigant vyrobil. Napriek tomu sa však Redmi 4A môže pochváliť prvotriednou hliníkovou konštrukciou, ktorú na prednej strane strieda tvrdené sklo. To chráni pred poškodením 5-palcový HD displej využívajúc technológiu IPS. Predná strana okrem iného ponúka aj 5 MPx selfie kameru, ktorú však v kvalite hravo predčí kamera zadná. Tá ponúka rozlíšenie 13 MPx, clonu f/2.2 či prisvetlovaciu LED-ku. Na jednej z hrán zariadenia sa nachádza aj hybridný DualSIM slot, ktorý však nepodporuje LTE pásmo B20 (800 MHz).

xiaomi-redmi-4a-oficialne

Zadnú stranu skrášľuje logo výrobcu, ktoré je umiestnené tesne nad hlasitým reproduktorom. Dizajnovo veľmi vydarený prístroj ponúka aj solídnu porciu výkonu, ktorá plne vystačí na základné operácie. Za zmienku stojí 4-jadrový procesor Snapdragon 425, 16 GB interné úložisko, 2 GB RAM, ale aj možnosť využitia microSD kariet. K dispozícií sú dve farebné verzie (Rose Gold a Gold), ktoré však dávajú jasne najavo, že je Xiaomi Redmi 4A určený prevažne pre nežnejšie pohlavie. Tento výnimočný prístroj stojí menej ako 87 €, pričom je možné zvoliť dopravu bez nutnosti platby DPH. Poštovné vás vyjde zhruba na 9 € a balík vás prekvapí už do ôsmych dní.

Doogee X9 Pro

Cena: 77 € 

doogee-x9-pro-2gb-16gb-smartphone-white-20161118165929655

Kúpiť Doogee X9 Pro za 77 €

V poradí druhým low-endom za výhodnú cenu je o niečo väčší Doogee X9 Pro. Jeho hlavnou dominantou je 5,5-palcový displej s HD rozlíšením. Ten je krytý odolným sklom s 2.5D zaoblením hrán a okrem zobrazovača chráni aj 5 MPx prednú kameru. Zadný 8 MPx fotoaparát je taktiež obkolesený vrstvou skla, ktorú po hranách strieda hliníkový rám. Ten chráni opäť 4-jadrový procesor, ktorý je tentoraz dodávaný spoločnosťou MediaTek. Doogee X9 Pro okrem iného ponúka aj 2 GB RAM a 16 GB vstavanú pamäť, ktorú je možné pohodlne rozšíriť vďaka hybridnej DualSIM funkcionalite.

x9-pro-blanco

Aby toho nebolo málo, tento smartfón ponúka aj skener odtlačkov na prednej strane, kompletnú podporu LTE sietí či solídnu 3000 mAh batériu. Toto všetko môže byť vaše už za 77 €, pričom je možné zvoliť dopravu zdarma. Pri tomto smartfóne však treba počítať aj s 20 % DPH, ktorá v tomto prípade činí zhruba 17 €.

Oukitel U20 Plus

Cena: 96 €

oukitel-u20-plus-leak

Kúpiť Oukitel U20 Plus za 96 €

Ďalej sa pozrieme na zúbok smartfónu Oukitel U20 Plus, ktorý sa po dizajnovej stránke mierne inšpiroval najnovším iPhonom 7 Plus. Na zadnej strane sa tak vyníma duálny 13 MPx fotoaparát, ktorý dokáže lepšie zaostriť fotografovaný objekt. Ďalej sa na zadnú stranu dostal skener odtlačkov, prisvetlovací LED blesk, ale aj logo výrobcu. Vpredu nájdeme 5,5-palcový FullHD displej, nad ktorým je umiestnená 5 MPx predná kamera. Pod kvalitnou porciou hliníka tlčie 4-jadrový procesor MT6737T, ktorý spolupracuje s 2 GB RAM a 16 GB internou pamäťou. Tú je aj v tomto prípade možné rozšíriť o microSD kartu vďaka hybridnému DualSIM slotu.

oukitel-u20-plus-tomtop-vypredaj-1

Výhodou je aj plná podpora LTE sietí. Ďalej treba spomenúť 3300 mAh batériu, ale aj softvérové vychytávky systému Android 6.0 Marshmallow. Je tak možné si zvoliť jednu zo 6 vstavaných tém či nastaviť rôzne gestá, ktoré dokážu odomknúť váš smartfón. Oukitel U20 Plus môžete získať už od 96 € a poštovné vás opäť nebude stáť nič. DPH činí v tomto prípade sumu na úrovni 20 €.

Leagoo M5 Plus

Cena: 82 € 

leagoo-m5

Kúpiť Leagoo M5 PLus za 82 €

Low-end segment je dobre známy aj pre výrobcu s názvom Leagoo, ktorý sa najnovšie snaží zaujať modelom Leagoo M5 Plus. Ten ponúka peknú hliníkovo-plastovú konštrukciu, ktorá rozhodne dokáže zaujať. Na prednej strane tohto zariadenia figuruje 5,5-palcový HD displej, ale aj 5 MPx predná kamera. Naopak vzadu je umiestnený hlavný 13 MPx snímač, pod ktorým sa ukrýva skener odtlačkov prstov. V útrobách opäť pracuje 4-jadrový procesor od MadiaTeku, 2 GB pamäť RAM a 16 GB interná pamäť.

geekbuying-leagoo-m5-plus-2gb-16gb-smartphone-black-392436

Rovnako sa dostalo na hybridnú DualSIM funkcionalitu a používateľa určite poteší aj plná podpora tunajších LTE sietí. Leagoo M5 Plus využíva o niečo menšiu 2500 mAh batériu, ktorá však stále dokáže zabezpečiť jednodennú výdrž. Smartfón je poháňaný systémom Android 6.0 Marshmallow, ktorý je zahalený do používateľskej nadstavby Freeme OS 6.0. Tohto krásavca môžete získať za 82 €, avšak táto cena platí len pre bielu verziu. Poštovné je znova zadarmo, no v prípade zastávky balíka na colnici si treba pripraviť si ďalších cca 17 € na poplatky.

Bluboo Mini

Cena: 48 € 

bluboo-mini-predpredaj1

Kúpiť Bluboo Mini za 48 €

Na úplný záver tu máme mierny šok. Bluboo Mini dáva svojou cenou na frak všetkým vyššie zmieneným zariadeniam. Ak navyše niekto z vášho okolia túži po smartfóne s menšou uhlopriečkou displeja, tak máme pre vás vynikajúceho ašpiranta na vianočný darček, ktorý svojou cenou neprekračuje hranicu 50 €. Precízne spracovaná plastová konštrukcia vyzerá rozhodne zaujímavo a zaujímavé sú aj komponenty, ktoré sa nachádzajú pod ňou. Bluboo Mini využíva 4-jadrový procesor MT6580, 1 GB pamäť RAM a 8 GB interné úložisko, ktoré je rozšíriteľné o ďalších 256 GB skrz microSD kartu. Tá sa vkladá do originálneho slotu, takže pri jej využívaní neprídete o možnosť využívania dvoch SIM kariet zároveň.

bluboo-mini-predpredaj

Prednú stranu tohto smartfónu vypĺňa 4,5-palcový IPS displej s rozlíšením 960 x 540 pixelov. Nad ním je umiestnená 2 MPx selfie kamera, zatiaľ čo na zadnej strane sa nachádza 5 MPx hlavný fotoaparát. Oba dokážu vďaka softvérovej interpolácii zhotovovať snímky bohatšie o ďalšie 3 MPx. Bluboo Mini je poháňaný 1800 mAh batériou a systémom sa stal Android 6.0 Marshmallow. Pri kúpe treba mať na pamäti, že Bluboo Mini nepodporuje LTE konektivitu. Za cenu 48 € to však rozhodne nie je veľký hendikep. V tomto prípade opäť odporúčame využiť poštovné zdarma, pričom si musíte pripraviť ďalších 10 € na prípadné poplatky.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP