V prípade, že tvoj smartfón má svoje najlepšie časy definitívne za sebou a uvažuješ nad jeho výmenou, tak si rozhodne zavítal na to správne miesto. Na riadkoch rozpísaných nižšie totižto nájdeš informácie o trojici lákavých prístrojov, ktoré ťa nebudú štát veľa. Ak navyše nakúpiš nad sumu 242 €, budeš môcť využiť náš exkluzívny zľavový kupón FONTECH5, ktorý zníži celkovú sumu o ďalších 5 %.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Mi5S

Cena: 267 €

Xiaomi Mi5Szdroj fotografie: Zaeke 

Kúpiť Xiaomi Mi5S za 267 €

Xiaomi Mi5S je bezpochyby jedným z najlepších smartfónov, ktoré obľúbená čínska spoločnosť predstavila v roku 2016. Podarený elegantný dizajn hliníkovej unibody konštrukcie zaujme nejednu osobu z tvojho širokého okolia. Na prednej strane figuruje 5,15-palcový FullHD IPS displej, ktorý obklopujú tenké bočné rámiky spolu so 4 MPx selfie fotoaparátom a ultrazvukovým skenerom odtlačkov. Hlavný fotoaparát ponúka rozlíšenie 12 MPx, clonu f/2.0 a fázové zaostrovanie.

Xiaomi Mi5S
zdroj fotografie: Mydrivers

Vo vnútri tlčie 4-jadrový Snapdragon 821, ktorému v tejto verzii dopomáhajú 3 GB RAM a 64 GB internej pamäte. Dostalo sa aj na 3200 mAh batériu, MIUI 8 a DualSIM funkcionalitu bez podpory 800 MHz LTE frekvencie. Xiaomi Mi5S môže byť tvoj už za 267 €, pričom môžeš využiť spomínanú zľavu 5 %. Nezabúdaj na prípadnú platbu DPH, ktorá navýši cenu o ďalších 53 €.

LeEco Le Max 2

Cena: 213 €

LeEco Le Max 2zdroj fotografie: Sina

Kúpiť LeEco Le Max 2 za 213 €

Možno v ešte o čosi lákavejšej ponuke sa ocitol phablet LeEco Le Max 2. Ten ponúka taktiež konštrukciu vyrobenú z kvalitného hliníka, ktorý starostlivo drží na prednej strane 5,7-palcový 2K displej. Tento obor ponúka okrem podareného dizajnu aj nekompromisný výkon, o ktorý sa stará procesor Snapdragon 820 v spolupráci so 4 GB pamäte RAM a 32 GB internou pamäťou. Na zahodenie nie je ani dvojica fotoaparátov, z ktorých ten sekundárny umiestnený vpredu nad displejom ponúka rozlíšenie 8 MPx.

LeEco Le Max 2zdroj fotografie: Sina

Naopak vzadu si miesto našiel 21 MPx snímač s clonou f/2.0. LeEco Le Max 2 obsahuje aj 3100 mAh batériu, ultrazvukový skener odtlačkov prstov či DualSIM slot s podporou všetkých LTE pásiem. Toto všetko môže byť tvoje už za 213 €, pričom musíš počítať aj s dodatočnou platbou 43 € za DPH.

Nubia My Prague

Cena: 126 €

Nubia My Prague
zdroj fotografie: Mobile.it168

Kúpiť Nubia My Prague za 126 €

Najlacnejší, no opäť poriadne lákavý smartfón z tejto ponuky je pomenovaný po metropole našich západných susedov. Nubia My Prague vyniká jednoduchými líniami a veľmi slušnou výbavou. Predná strana sa stala domovom pre 5,2-palcový FullHD Super AMOLED displej, ako aj pre 8 MPx selfie kameru. Zahanbiť sa nenechá ani hlavný fotoaparát s rozlíšením 13 MPx, PDAF zaostrovaním a systémom NeoVision 5.2. Tento lákavý prístroj rovnako podporuje Hi-Fi audio, čo z neho robí ideálneho spoločníka na prehrávanie multimediálnych súborov.


Nubia My Prague zdroj fotografie: Mobile.it168.com

Okrem toho ale dokáže poslúžiť aj pri náročnejších operáciach vďaka procesoru Snapdragon 615, 3 GB pamäte RAM a 32 GB úložisku. Akumulátor o kapacite 2200 mAh podporuje rýchle nabíjanie a hybridná DualSIM funkcionalita, žiaľ, bez podpory pásma B20 dokáže poňať microSD kartu do veľkosti 128 GB. Nubia My Prague môže byť tvoja za skvelých 126 €, avšak nezabudni si pripraviť ďalších 25 € na DPH.

Xiaomi powerbanka

Cena: 39 €

Xiaomi 20 000 mAhzdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi powerbanku za 39 €

Akciová ponuka však okrem smartfónov obsahuje aj iné zaujímavé zariadenia, ktoré si všetky môžeš prezrieť na odkaze uvedenom nižšie. Jedným z najzaujímavejších z nich je powerbanka vyrobená spoločnosťou Xiaomi, ktorá ponúka ohromnú kapacitu 20 000 mAh. S jej pomocou dokážeš priemerný smartfón nabiť viac ako päťkrát, pričom bez väčších ťažkostí dobije aj tvoj tablet či dokonca notebebook.

Xiaomi powerbanka

Aby toho nebolo málo, Xiaomi powerbanka má kompaktné rozmery, obsahuje dvojicu USB výstupov a podporuje rýchle nabíjanie Quick Charge 3.0. Zakúpiť si ju môžeš už za 39 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.