Či už hudbu počúvaš v autobuse cestou do školy, v práci, alebo počas behania, v tomto výbere si určite prídeš na svoje. Slúchadlá od Xiaomi sú volené mnohými zákazníkmi kvôli prémiovej konštrukcii, decentnej kvalite zvuku a veľmi nízkej cene. 

Ak sa už medzi ponukou slúchadiel strácaš, my ti rozhodovanie výrazne uľahčíme. Na svoje si prídu používatelia hľadajúci čo najnižšiu cenu, ale aj náročnejší poslucháči.

Najlacnejšie riešenie

Cena: 5 €

Za tieto slúchadlá nezaplatíš viac, ako niekde za tri kávy. Dostaneš však použiteľné slúchadlá hneď s niekoľkými užitočnými vlastnosťami. Aj napriek veľmi nízkej cene sú vyrobené z hliníka, čo má na svedomí štýlový vzhľad a dobrú odolnosť. Čistý a detailný zvukový zážitok dopĺňa vstavaný mikrofón a tlačidlo pre zastavenie/zapnutie hudby. Na záver už len stačí dodať, že slúchadlá si môžeš kúpiť v piatich farebných vyhotoveniach za 5 €.

Kúpiť slúchadlá Xiaomi Piston Fresh za 5 €

xiaomi slúchadlázdroj fotografie: Xiaomi

Lepší zvukový zážitok

Cena: 14 €

Stále cenovo dostupné a stále kvalitné. Také sú druhé slúchadlá v poradí. Podobne ako prvé, aj tieto tvorí kovová konštrukcia a silikónové štuple. Očakávať ale môžeš kvalitnejší zvuk a hlavne silnejšie basy. Na kábli nájdeš aj tlačidlá pre ovládanie hudby a kvalitný mikrofón pre hovory. Tieto zaujímavé slúchadlá si môžeš pri použití kupónu 68A397 zaobstarať za skvelých 14 €.

Kúpiť Xiaomi Hybrid Dual Drivers za 14 €
Kupón 68A397

xiaomi slúchadlá
zdroj fotografie: Xiaomi

Pre náročnejších

Cena: 21 €

Od týchto slúchadiel už môžeš očakávať poriadny zvukový zážitok. Ergonomický dizajn, kovové telo a grafénová membrána. Týmito tromi slovami by sa dala označiť kvalita slúchadiel Xiaomi Hybrid Earphones Pro a zároveň sú to dôvody, prečo poskytujú tak prirodzený a dobrý zvuk. O kvalitu kábla sa nemusíš báť a vďaka štyrom veľkostiam štupľov sadnú aj do tvojich uší. V cene iba 21 € tieto slúchadlá určite stoja za zváženie.

Kúpiť Xiaomi Hybrid Earphones Pro za 21 €

xiaomi slúchadlá
zdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

Pre športovcov

Cena: 20 €

Na záver tu máme niečo pre nadšencov športu. Vhodné si najmä na športové aktivity, nakoľko disponujú ľahkou a vodeodolnou konštrukciou, ktorá ti z uší len tak ľahko nevypadne. K smartfónu alebo inému zariadeniu ich pripojíš cez Bluetooth 4.1, takže so žiadnymi káblami sa nemusíš trápiť. 110 mAh batéria poskytuje až 7 hodín nepretržitého prehrávania hudby. V prípade záujmu pri objednávke použi kupón 8bd1ff a sú tvoje za skvelých 20 €.

Kúpiť Xiaomi Bluetooth Sport Earbuds za 20 €
Kupón 8bd1ff

xiaomi slúchadlá
zdroj fotografie: Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP