Či už hudbu počúvaš v autobuse cestou do školy, v práci, alebo počas behania, v tomto výbere si určite prídeš na svoje. Slúchadlá od Xiaomi sú volené mnohými zákazníkmi kvôli prémiovej konštrukcii, decentnej kvalite zvuku a veľmi nízkej cene. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak sa už medzi ponukou slúchadiel strácaš, my ti rozhodovanie výrazne uľahčíme. Na svoje si prídu používatelia hľadajúci čo najnižšiu cenu, ale aj náročnejší poslucháči.

Najlacnejšie riešenie

Cena: 5 €

Za tieto slúchadlá nezaplatíš viac, ako niekde za tri kávy. Dostaneš však použiteľné slúchadlá hneď s niekoľkými užitočnými vlastnosťami. Aj napriek veľmi nízkej cene sú vyrobené z hliníka, čo má na svedomí štýlový vzhľad a dobrú odolnosť. Čistý a detailný zvukový zážitok dopĺňa vstavaný mikrofón a tlačidlo pre zastavenie/zapnutie hudby. Na záver už len stačí dodať, že slúchadlá si môžeš kúpiť v piatich farebných vyhotoveniach za 5 €.

Kúpiť slúchadlá Xiaomi Piston Fresh za 5 €

xiaomi slúchadlázdroj fotografie: Xiaomi

Lepší zvukový zážitok

Cena: 14 €

Stále cenovo dostupné a stále kvalitné. Také sú druhé slúchadlá v poradí. Podobne ako prvé, aj tieto tvorí kovová konštrukcia a silikónové štuple. Očakávať ale môžeš kvalitnejší zvuk a hlavne silnejšie basy. Na kábli nájdeš aj tlačidlá pre ovládanie hudby a kvalitný mikrofón pre hovory. Tieto zaujímavé slúchadlá si môžeš pri použití kupónu 68A397 zaobstarať za skvelých 14 €.

Kúpiť Xiaomi Hybrid Dual Drivers za 14 €
Kupón 68A397

xiaomi slúchadlá
zdroj fotografie: Xiaomi

Pre náročnejších

Cena: 21 €

Od týchto slúchadiel už môžeš očakávať poriadny zvukový zážitok. Ergonomický dizajn, kovové telo a grafénová membrána. Týmito tromi slovami by sa dala označiť kvalita slúchadiel Xiaomi Hybrid Earphones Pro a zároveň sú to dôvody, prečo poskytujú tak prirodzený a dobrý zvuk. O kvalitu kábla sa nemusíš báť a vďaka štyrom veľkostiam štupľov sadnú aj do tvojich uší. V cene iba 21 € tieto slúchadlá určite stoja za zváženie.

Kúpiť Xiaomi Hybrid Earphones Pro za 21 €

xiaomi slúchadlá
zdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

Pre športovcov

Cena: 20 €

Na záver tu máme niečo pre nadšencov športu. Vhodné si najmä na športové aktivity, nakoľko disponujú ľahkou a vodeodolnou konštrukciou, ktorá ti z uší len tak ľahko nevypadne. K smartfónu alebo inému zariadeniu ich pripojíš cez Bluetooth 4.1, takže so žiadnymi káblami sa nemusíš trápiť. 110 mAh batéria poskytuje až 7 hodín nepretržitého prehrávania hudby. V prípade záujmu pri objednávke použi kupón 8bd1ff a sú tvoje za skvelých 20 €.

Kúpiť Xiaomi Bluetooth Sport Earbuds za 20 €
Kupón 8bd1ff

xiaomi slúchadlá
zdroj fotografie: Xiaomi

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
67%
Páči sa mi to
17%
Chcem to
0%
Mám to
17%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.