Xiaomi je suverénne jeden z najväčších a najlepších producentov spotrebnej elektroniky na svete. Už to nie je len čínsky trh a vývoz zariadení do celého sveta zabezpečil gigantovi fantastické renomé. Neveríš? Potom si naozaj dobre prečítaj o tejto trojici produktov, ktorá je skutočne špička priemyslu, avšak stoja len pár „drobných“. 

Xiaomi Mi Notebook Air 13

Cena: 587 €

xiaomizdroj fotografie: Kristián Hrušovský / FonTech

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Air 13 za 587 €

13,3″ verzia Xiaomi Mi Notebook Air ponúka slušný Intel Core i5-6200U procesor s taktom až 2,7 GHz, ktorému dopomáha 8 GB DDR4 RAM pamäť, 256 GB SSD disk a grafická karta NVIDIA GeForce 940MX s 1 GB pamäťou. Notebook sa môže pochváliť FullHD IPS displejom s perfektnými pozorovacími uhlami a sýtymi farbami. Všetko hardvér je zabalený do tenkej a ľahkej konštrukcie, ktorá svojím dizajnom mierne pripomína konkurenčné notebooky z Ameriky.

zdroj fotografie: Kristián Hrušovský / FonTech

Pre dokonalý hudobný zážitok je k dispozícii Dolby Digital Premium Audio a duálne AKG reproduktory. Viac sa o prvom Xiaomi notebooku dočítaš v našej podrobnej recenzii. Aktuálna cena 587 € za tento skvelý notebook je teda historicky najnižšia a môžeš si ho dokonca kúpiť lacnejšie ako domáci Číňania. Musíš však rátať aj s prípadnou platbou DPH, ktorá v tomto prípade činí 117 €.

Huami Amazfit

Cena: 95 €

zdroj fotografie: tjfer

Kúpiť Huami Amazfit v čiernom prevední za 95 €

Názov Huami ti možno známy nie je, no ich produkty patria medzi tie najpopulárnejšie. Toto je totižto výrobca známych fitness náramkov Mi Band a Mi Band 2, ktoré pod sebou predáva čínske Xiaomi. Spoločnosti spolupracujú aj naďalej a už nejaký ten piatok predávajú aj plnohodnotné smartwatch. Inteligentné hodinky Huami Amazfit zaujmú už na prvý pohľad svojím dizajnom, vďaka ktorému sú vhodné nielen pre športovcov, ale aj ako elegantný doplnok pre každodenné používanie. Všetky informácie dokážu hodinky zobrazovať na okrúhlom displeji veľkom 1,34″ s rozlíšením 320 x 300 pixelov. Odolnosť voči prípadným škrabancom dosiahol výrobca použitím rámu z keramického skla.

zdroj fotografie: tjfer

Samozrejmosťou je aj 22 mm široký gumený náramok, no ten si v prípade potreby môžeš jednoducho vymeniť za akýkoľvek iný. Výpočtové procesy má na starosť dvojjadrový procesor s pracovnou frekvenciou 1,2 GHz. Ten spolupracuje s operačnou pamäťou RAM, ktorej veľkosť dosahuje 512 MB. Bežci si rozhodne zamilujú GPS systém s určovaním polohy v reálnom čase. Celý hardvér poháňa batéria s kapacitou 280 mAh a výdržou až 5 dní. Tvoje môžu byť už za 95 €, no musíš sa poponáhľať, keďže akcia končí už o 3 dni.

Kamera do auta druhej generácie

Cena: 48 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť špičkovú kameru do auta

Xiaomi je známe aj svojou aktivitu v segmente bezpečnostných kamier do áut. Z radov čínskeho giganta tak vyšlo hneď niekoľko modelov a ani tento najnovší rozhodne nezaostáva za vysokým štandardom. Už na prvý pohľad zaujme krásny dizajn tvorený kombináciou zlato-čiernych elementov. Prioritou je však záznam, ktorý dokáže táto kamera produkovať vo FullHD rozlíšení, s clonou f/1.8 a v 160-stupňovom uhle vďaka snímaču Sony IMX323.

zdroj fotografie: Xiaomi

Na zadnej strane potom nájdeš 3-palcový displej, cez ktorý uvidíš aktuálne nahrávaný obraz a vieš si taktiež nastaviť rôzne aspekty kamery. K dispozícii je ale aj WiFi a príslušná aplikácia. Táto skvelá výbava ťa pritom nebude stáť celý majland a z peňaženky bude musieť vytiahnuť len 48 €. Opäť ale platí, že akcia končí už o 3 dni.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom