banner-galaxy-a3-a5
Ako si si už určite mohol všimnúť, Samsung Galaxy S8 je aktuálnym stredobodom pozornosti všetkých fanúšikov mobilných technológií. Okrem prvých špecifikácií sme mali možnosť vidieť aj niekoľko uniknutých fotografií, na základe ktorých bol založený najnovší koncept. 

Gigant z Južnej Kórei vkladá veľké nádeje aj do dizajnu svojho pripravovaného klenotu, a tak sa informácie o vzhľade smarfónu veľakrát už diskutovali. Mohol si teda vidieť rôzne koncepty či úniky od známych výrobcov ochranných krytov. Tentoraz nás ale S8-čka prekvapila na plnej čiare, presnejšie autor fotografií, ktoré si zakladajú na všetkých doteraz uverejnených informáciách. Grafický dizajnér Lee Kingway teda vytiahol prekrásne snímky, ktoré obsahujú kľúčové atribúty, ako prítomnosť 3.5 mm audio jacku, USB Type-C konektor či minimálne rámiky na prednej strane, kde sa má rozprestierať zahnutý AMOLED displej.

Galaxy-S8-koncept-2

Zobraziť slovenskú cenu Samsungu Galaxy S7 Edge

Všimnúť si tiež môžeš nadpriemerné množstvo senzorov vo vrchnej časti. To môže mať veľmi prostý dôvod, a to integráciu skenera očnej dúhovky. Viaceré otázky však vytvára atypický prvok vedľa fotoaparátu na zadnej strane, ktorý môže byť považovaný za miesto snímača odtlačkov prstov. Do oka ale padne najmä celkový minimalizmus, ktorým bude model S8 pravdepodobne disponovať. Koniec koncov, vlajková loď Samsungu musí odčiniť množstvo pochybností a takmer dvojmesačné čakanie nám ešte určite spríjemnia nejaké úniky z rôznych svetových zdrojov.

Galaxy-S8-koncept-4

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom