banner-pro-6
O spoločnosti Meizu sa tohto v posledných mesiacoch narozprávalo neúrekom, bohužiaľ, väčšinou v negatívnom smere. Netreba ale zabúdať, že tento čínsky výrobca má v rukáve jednu takmer dokonalú vlajkovú loď – model MX6.

I keď to sprvu možno tak nevyzerá, tento high-end skrýva nespočet zaujímavých vlastností, ktoré, ako už základné zameranie naznačuje, je cielené na tú najnáročnejšiu skupinu používateľov. Už tradičným prvkom Meizu smartfónov je špičkové konštrukčné spracovanie doprevádzané oku lahodiacim dizajnom. O nič menej to neplatí ani pri MX6-ke, ktorá sa vyznačuje skutočne prémiovým vzhľadom po všetkých smeroch. Do prednej strany je osadený okrem multifunkčného domovského tlačidla so skenerom odtlačkov prstov aj 5,5-palcový FullHD Super AMOLED displej.

meizu mx6 unboxing-fotografie-11
zdroj fotografie: Anzhuo

Pohonnou jednotkou je veľmi dobre známy 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20 s grafickým akcelerátorom Mali-T880, respektíve so 4 GB RAM pamäťou a 32 GB interným úložiskom bez možnosti dodatočného rozšírenia. Nezazlievame ti, ak si možno povieš, že nejaký MediaTek nedokáže v dnešnej dobe konkurovať Snapdragonom, no vedz, že toto 10-jadrové monštrum zvládne v spolupráci s operačným systémom Android 6.0 Marshmallow a nadstavbou FlymeOS akúkoľvek operáciu či náročnú hru bez najmenších problémov. 3060 mAh batéria je schopná dodať výdrž na úrovni jedného pracovného dňa.

meizu-mx6-perfetkna-akcia-gearbest-3
zdroj fotografie: Techmiao

Kúpiť Meizu MX6 za 226 €
4 GB RAM / 32 GB ROM

Špičkový 12 MPx fotoaparát od Sony na zadnej strane vyprodukuje prekrásne fotografie za každých svetelných podmienok, zatiaľ čo pre nadšencov selfie je pripravený 5 MPx snímač na prednej starne. Nechýba ani 3.5 mm audio jack či DualSIM, no bez podpory najrozšírenejšej 800 MHz LTE frekvencie. A teraz k tej najlepšej časti akcie.

meizu-mx6-perfetkna-akcia-gearbest
zdroj fotografie: Techmiao

Ako si už mohol zistiť zo špecifikácií vyššie, MX6-je jedinečná vlajková loď, ktorá si rozhodne zaslúži tvoju pozornosť. Navyše, za cenu len 226 € predstavuje perfektnú kúpu, avšak musíš rátať s možným zastavením na colnici, ktoré teda výslednú cenu navýši o zhruba 45 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP