Pretekanie výrobcov o nasýtenie zákazníkov čo najlepšími smartfónmi za čo najnižšie ceny stále neutícha. Do súboja sa zapája aj menej známy Číňan Meiigoo, ktorý v Európe ponúka suverénne najlacnejší smartfón so 6 GB pamäťou RAM.

Najlacnejší so 6 GB RAM v Európe

Konkrétne sa bavíme o modeli Meiigoo M1, ktorý je v Európe dostupný za viac než priaznivú cenu. Základom je kvalitné kovové telo, ktoré okrem iných komponentov obsahuje aj 5.5-palcový displej s FullHD rozlíšením a elegantným 3D zahnutím po bokoch. Vnútro zariadenia potom vypĺňa osemjadrový procesor MediaTek Helio P20 s maximálnou frekvenciou 2.3 GHz. Ako už bolo spomenuté, sekunduje mu masívna 6 GB pamäť RAM a slušné 64 GB úložisko.

Veľká batéria aj plné LTE

Ak by sa niekomu veľkosť úložiska málila, môže si ju rozšíriť microSD kartou do veľkosti 128 GB. Na tejto výbave novší Android 7.0 Nougat. Výrobca nepohrdol ani duálnym fotoaparátom, ktorý tvoria dva snímače s rozlíšením 13 MPx a 8 MPx. Ako je už zvykom, ich vymoženosťou je vytváranie fotografií s efektným bokeh efektom. Na milovníkov selfie fotografií čaká decentný 8 MPx predný fotoaparát. Smartfón ďalej zaujme podporou dvoch SIM kariet, snímačom odtlačkov na prednej strane a plnou LTE konektivitou. Celú výbavu navyše poháňa monštruózna 4000 mAh batéria, ktorá dokáže zabezpečiť aj niekoľkodňovú výdrž.

meiigoo m1

zdroj fotografie: Meiigoo

Kúpiť Meiigoo M1 so 6 GB RAM za 185 €
Plné LTE / 4000 mAh batéria

Napriek tomu, že Meiigoo M1 sa svojou výbavou radí do ďaleko vyššej triedy, jeho cena siaha až prekvapivo nízko. Internetový obchod TomTop ho ponúka v európskom sklade za vynikajúcich 185 €, pričom za rýchlu dopravu si pýta niečo cez 9 €. Nie je pritom potrebné použitie akéhokoľvek kupónu a nemusíš sa báť ani platby DPH.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom