banner-letv-le-1S


Ešte stále mladý a veľmi ambiciózny výrobca LeEco (LeTV) prišiel s prvou sériou smartfónov, ktorá bola neuveriteľne žiadaná a dostali spoločnosť do širokého povedomia fanúšikov. Potom prišiel koncom minulého roka model Le 1S. Ten sa taktiež vydaril na jednotku s hviezdičkou, čo dokazuje aj naša detailná recenzia. 

Neprešiel ani rok od uvedenia, no cena smartfónu klesla na hodnotu, pri ktorej si musí nejeden fanúšik siahať po peňaženke do vačku a vytiahnuť z nej len zopár eur. Koľko teda stojí tento príklad zariadenia s výborným pomerom ceny a výkonu? V momentálnej akcii e-shopu Everbuying zaplatíte len neuveriteľných 134 €, no pre dosiahnutie tejto ceny musíte použiť náš exkluzívny kupón EBLETV1S. Nepamätáte si presné špecifikácie modelu Le 1S? Nevadí, my vám ich veľmi radi pripomenieme, nakoľko stoja naozaj za to.

letv-le-1s-zlava-1

Kúpiť LeTV Le 1S za 134 €

Už len samotná unibody konštrukcia tvorená kvalitným hliníkom dáva tušiť, že spoločnosť na výrobe zariadenia naozaj zapracovala. Na zadnej strane nájdeme aj rýchly snímač odtlačkov prstov s bezchybnou presnosťou. Majiteľ sa pri používaní pozerá na 5,5-palcový IPS FullHD displej, ktorý je však svojimi atribútmi veľmi podobný AMOLED panelom, čo znamená, že očakávajte trochu sýtejšie farby a príkladnú čiernu. Po výkonovej stránke LeTV integrovalo 8-jadrový procesor MediaTek Helio X10, ktorému nahráva do tandemu 3 GB operačná pamäť RAM a 32 GB úložisko s možnosťou dodatočného rozšírenia microSD kartami vďaka hybridnému SIM slotu. Grafické výpočty náročných hier obstará akcelerátor PowerVR G6200.

letv-le-1s-zlava-3

Kapacita batérie dosahuje 3000 mAh, pričom podporuje rýchlonabíjaciu technológiu s vysokým výkonom 24 W. LeTV Le 1S poháňa aj Android 6.0 Marshmallow s najnovšou nadstavbou eUI 5.8. V prípade, že vyžadujete slovenský jazyk, máme pre vás výborný tip na komunitné fórum smartfónov LeEco (LeTV), kde nájdete preložené systémy s plnou integráciou Google služieb. Hlavný fotoaparát dosahuje rozlíšenie 13 MPx, respektíve predný selfie fotoaparát dostal snímač s 5 MPx rozlíšením. Smartfón podporuje aj DualSIM funkcionalitu a 4G mobilné pripojenie, no treba mať na pamäti, že len na tradičnej trojici európskych frekvencií – 1800, 2100 a 2600 MHz. Nezabúdajte ani na našu exkluzívnu recenziu, v ktorej sa dozviete oveľa viac podrobností o tomto špičkovom smartfóne.

TIP: Recenzia | LeTV Le 1S: Doťahuje sa na najlepších

letv-le-1s-zlava-5

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom