banner-le-max-2Smartfóny od LeEco neraz dosahujú obrovské predaje, a to nie len tak náhodou. Tento ešte stále relatívne mladý výrobca dokázal priniesť na trh niečo nové, čo si mnohí zákazníci veľmi cenia. Dnes tu máme akciu, v ktorej je dostupná celá enkláva minuloročných modelov rady Le 2 za fantastické ceny.

LeEco Le 2 – verzia s plným LTE

Cena: 154 €

leeco-le-2-na-slovensku3zdroj fotografie: Zaeke

Kúpiť LeEco Le 2 za 154 €
Verzia s plným LTE a Snapdragonom 652

Prvým smartfónom na zozname je najslabší a najlacnejší model z rodiny – model Le 2. No nejedná sa o tradičnú verziu, ale o verziu, ktorá integruje procesor Snapdragon 652 (nahrádza MediaTek Helio X20) od Qualcommu a plnú podporu všetkých LTE frekvencií. Znamená to teda, že je plne pripravený pre európsky trh. Zvyšné vlastnosti, ako prémiový dizajn s hliníkovou konštrukciou, 5,5-palcový FullHD displej, 3 GB RAM, 32 GB interné úložisko či Android 6.0 Marshmallow ostali nezmenené.

leeco-le-2-na-slovensku2zdroj fotografie: Zaeke

Vzadu sa tiež nachádza 16 MPx fotoaparát, zatiaľ čo vpredu je osadený snímač s 8 MPx rozlíšením. Všetky LTE frekvencie navyše dopĺňa aj DualSIM funkcionalita. Za toto všetko teraz zaplatíš len 154 €, no pred nákupom musíš rátať aj s prípadným zastavením na colnici, ktoré môže cenu navýšiť o necelých 31 €.

LeEco Le 2 Pro

Cena: 172 €

letv_leeco_le_2_pro_1zdroj fotografie: Anzhuo

Kúpiť LeEco Le 2 Pro za 172 €

Označenie Pro v názve znamenám, že oproti vyššie spomínanému súrodencovi sme sa dočkali istých vylepšení v dôležitých oblastiach. Najväčšou inováciou je určite použitie 21 MPx fotoaparátu, ktorý pod kapotou podporuje 10-jadrový MediaTek Helio X20, zväčšená 4 GB RAM pamäť a 32 GB interného úložiska, ktoré sa, žiaľ, nedá ďalej rozširovať.

leeco-le-2-predpredaj1zdroj fotografie: Dgtle

Na zoznam zmien sa zaraďuje aj nepodpora 800 MHz LTE frekvencie, avšak DualSIM funkcionalita bola naďalej zachovaná. Výsledná cena modelu Le 2 Pro predstavuje 172 €. Nezabúdaj však na prípadnú návštevu slovenskej colnice, ktorá by navýšila cenovku o 34 €.

LeEco Le 2 Max

Cena: 199 €

leeco-le-max-2-videorecenzia-nahlad

Kúpiť LeEco Le Max 2 za 199 €
4 GB RAM / 32 GB ROM

A asi už tušíš správne, že posledným v ponuke bude niekdajšia vlajková loď Le Max 2. Tento smartfón dokázal priniesť spoločnosti LeEco azda najväčšiu slávu a na svedomí to má aj neustále klesajúca cena, ktorá je v dnešných dňoch naozaj unikátna. Poďme však pekne poporiadku. Základ opäť tvorí krásny vzhľad s prémiovým prevedením, v ktorom je osadený 5,7-palcový displej s jemným 2K rozlíšením. Snapdragon 820, 4 GB RAM pamäť a 32 GB úložisko prinášajú špičkový výkon v každom smere.

leeco-le-max-2-najnizsia-cena-2zdroj fotografie: Zaeke

21 MPx fotoaparát vytvára výborné fotografie, respektíve Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou eUI vytvárajú ešte lepší zážitok z používania. Čerešničkou na torte je DualSIM funkcionalita podporovaná kompletnou nádielkou LTE frekvencií. Samozrejme, akciová cenovka len 199 € vytvára z toho všetkého dokonalú kúpu. V prípade, že by sa smartfón zastavil na colnici, budeš musieť doplatiť 40 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP