banner-le-max-2
V poslednom čase z každej strany počuť len o spoločnosti Xiaomi. Tento čínsky výrobca zatienil všetkých svojich konkurentov nedávno predstavenými novinkami, ktoré doslova vyrážajú dych. Pozornosť však na seba tentoraz strháva spoločnosť LeEco, a to vďaka poriadnej zľave na svoju najnovšiu vlajkovú loď. Tá zoskupuje parametre, ktoré hravo konkurujú novinkám od Xiaomi, navyše jej cena je omnoho lákavejšia.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

LeEco Le Pro 3 po predstavení rovnako dokázal ohúriť celý technologický svet. Niet sa čomu čudovať, veď najnovšia vlajková loď výrobcu kombinuje krásny dizajn s nekompromisnými parametrami. Stále sa jedná o pomerne žhavú novinku, ktorá rozhodne neslúži iba na parádu. Napriek tomu však svojím uhladeným dizajnom a zrkadlovo lesklými prvkami priťahuje pohľady širokého okolia. Telo smartfónu je vyrobené z kvalitného hliníka zlatej farby, ktorý pevne drží pohromade všetky jeho súčiastky. Predná strana ponúka pohľad na 5,5″ FullHD obrazovku, ktorá je chránená odolným sklom s 2.5D zaoblením.

leeco-le-pro-3-akcia-1

Kúpiť LeEco Le Pro 3 za 319 €
Zľavový kupón Lepro3

Okrem toho sa na prednej strane nachádzajú efektne spracované kapacitné tlačidlá, proximity senzor, hovorový reproduktor, 8 MPx selfie fotoaparát a LED-ka upozornení. Po obvode smartfónu sa prekvapivo nenachádza 3,5 mm audio jack konektor, avšak nezabudlo sa na konektor USB Type-C, ktorý poslúži na rýchle nabíjanie, rýchly prenos súborov a po novom aj na prenos bezstratového zvuku. Pri pohľade na zadnú stranu zariadenia púta najviac pozornosti 16 MPx hlavný fotoaparát s fázovým zaostrovaním, clonou f/2.0 a duálnym LED bleskom.V útrobách Le Pro 3-ky sa skrýva jeden z najvýkonnejších mobilných procesorov súčasnosti, Qualcomm Snapdragon 821. Ten disponuje 4 Kryo jadrami, ktoré sú taktované na frekvencii 2,35 GHz a sekunduje im grafický akcelerátor Adreno 530.

leeco-le-pro-3-akcia-7

Pamäť RAM sa vyšplhala na hodnotu 4 GB a interná pamäť poslúži na uloženie 64 GB dát. Medzi jeden z najväčších tromfov prístroja patrí kapacita akumulátora, ktorá číta nadpriemerných 4070 mAh. Ďalej stojí za zmienku skener odtlačkov prstov umiestnený na zadnej strane, technológia NFC, prepracovaná nadstavba eUI 5.8, ale aj skvelé riešenie stereo reproduktorov. LeEco Le Pro 3 sa hravo popasuje s dvojicou NanoSIM kariet, pričom obrovským plusom je aj kompletná podpora LTE sietí na našom území (vrátane 800 MHz frekvencie). Po zadaní kupónu Lepro3 cena tohto výnimočného zariadenia klesne pod neskutočných 319 €, vďaka čomu sa momentálne jedná o jednu z najzaujímavejších vlajkových lodí.

leeco-le-pro-3-akcia-4

Netreba zabúdať ani na prípadný doplatok DPH. V tomto prípade vás smartfón celkovo vyjde na 450 €, čo je ale stále prijateľná cena za smartfón takýchto kvalít.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
63%
Chcem to
25%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.