banner-le2
Ako je už zvykom, pár dní po predstavení nejakého smartfónu sa začínajú dostávať prvé testovacie kusy do redakcií popredných čínskych webov, ktoré vždy prinesú nádherné unboxing a hands-on fotografie. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nevyhlo sa tomu ani najnovšie LeEco Le Pro 3, ktorého dizajn určite stojí za pozornosť. Mladá spoločnosť sa pri výrobe svojich smartfónovnaďalej drží prémiového kovu, z ktorého je vyrobené aj Le Pro 3. Aby sme boli presnejší, kov tvorí až 98 % konštrukcie. Okrem toho k dosiahnutiu dokonalosti prechádza aj CNC obrábaním a 36 komplexnými krokmi pri výrobe. Napriek veľkej 4070 mAh batérii, hrúbka smartfónu dosahuje len 7.5 mm. Nechýba ani čoraz častejšie používané 2.5D zahnutie na prednej strane, ktoré je však pre niekoho mínusom.

LeEco Le 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

leeco-le-pro-3-hands-on-15

TIP: 10 najlepších vlastností, ktoré by ste mali vedieť o LeEco Le Pro 3

Ak ešte náhodou nepoznáte špecifikácie novej vlajkovej lodi LeEco, zbystrite pozornosť. Pod spomínaným 2.5D sklom je osadený 5,5-palcový FullHD IPS displej. V krásnom kovom tele sa skrýva aj najnovší a najvýkonnejší procesor od amerického výrobcu Qualcomm – Snapdragon 821. Novinka je momentálne dostupná až v štyroch pamäťových verziách a tá najvybavenejšia ponúka monštruóznych 6 GB RAM pamäte a 128 GB úložisko.

leeco-le-pro-3-hands-on-19

O kvalitné fotografie je postarané vďaka známemu snímaču Sony IMX298 s rozlíšením 16 MPx. Pre selfies slúži 8 MPx senzor vpredu. Čím sa LeEco Le Pro 3 líši od ostatných vlajkových lodí, je nadpriemerná 4070 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0. Do pozornosti určite treba dať aj absentujúci 3.5 mm audio jack. Smartfón už do ponuky zaradili aj prvé e-shopy, ako napríklad iBuygou.com, ktorý ho ponúka za cenu od 323 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
62%
Chcem to
38%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.