Leto prichádza a s ním aj obdobie plné úžasných, žiaľ zabudnuteľných zážitkov. Pre ich zvečnenie určite príde vhod inovatívna kamera s ultra vysokým rozlíšením, ktorej neunikne žiadny detail.

MGCOOL Explorer Pro

zdroj fotografie: MGCOOL

Kúpiť MGCOOL Explorer Pro za 34 €
zľavový kupón GBMGSY

Široký sortiment produktov od značky MGCOOL, podznačky spoločnosti Elephone, zahŕňa aj tento, v súčasnosti ich najpokročilejší model 4K športovej kamery. Bez problémov si poradí s natáčaním 4K videa pri 30 snímkach za sekundu. Všetko má na starosti senzor Sony IMX 179 a čipset Allwinter V3. Objektív ponúka pozorovací uhol až 170°. Batéria s kapacitou 1050 mAh ponúka dostatok energie pre 100 minút záznamu. Zadná strana obsahuje 2″ displej pre jednoduchšie nájdenie správneho záberu. Kamera podporuje tiež vzdialené ovládanie z mobilu cez WiFi. Najviac ťa však určite ohúri cena, ktorá s použitím kupónu GBMGSY stojí iba 33,81 €.

T360 4K

zdroj fotografie: Gearbest.com

Kúpiť panoramatickú kameru T360 za 94 €

Ak ťa obyčajné videá z tradičných športových kamier už omrzeli. Skús toto leto zaznamenať z iného uhla, konkrétne využi až 220° uhol, ktorý spraví aj z obyčajných udalostí nezabudnuteľný zážitok. Poteší záznam 4K videa. T365 svojim tvarom pripomína skôr kocku, v ktorej sa skrýva výkonný čipset Novatek 96660 a 1200 mAh batéria. Bonusom navyše je tiež diaľkové ovládanie. Jedna táto drobná kamera ťa vyjde 94 €.

Xiaomi Yi 4K

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Yi 4K kameru z EU skladu za 189 €
Zľavový kupón: FDOWIZFR

Ak nemáš problém si priplatiť za kvalitu bez kompromisov, určite ti odporúčam Xiaomi Yi 4K kameru. Okrem iného je vybavená 3-osou stabilizáciou obrazu, ktorá výrazne pomôže znížiť otrasy spôsobené pohybom kamery a držaním v rukách. Nechýba displej pre náhľad, veľká 1400 mAh batéria, ktorá zvládne záznam 4K videa až 2 hodiny na jedno nabitie či iné cool vlastnosti. Mobilná aplikácia od Xiaomi ponúka široké spektrum nastavení záznamu. Za kvalitu si v tomto prípadne priplatíme poriadne, ale opäť máme pre teba zľavový kupón FDOWIZFR, ktorý zníži cenu v EU sklade. Výsledná cena je 189 €. Doprava prebieha kuriérom, ktorý ťa vyjde navyše ešte 14 €.

Xiaomi Mi Drone

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi Drone 4K za 423 €
Žiadne ďalšie poplatky navyše!

Ak ťa žiadny z predchádzajúcich gadgetov nezaujal, máme poslednú alternatívu. Predstavujeme ti tvojho súkromného kameramana – Xiaomi Mi Dron. Na výletoch už nebudeš musieť hľadať ľudí, ktorí by ťa odfotili alebo natočili. Pred kamarátmi môžeš machrovať dych vyrážajúcimi leteckými zábermi zo vzduchu. Tento dron je nabitý skvelými funkciami, dokáže sám priletieť na určené miesto či sledovať navolenú dráhu. Kamera ponúka záznam v 4K rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. Ak si k ovládaču pripojíš svoj smartfón, dokážeš naživo sledovať obraz z kamery na vzdialenosť až 3 km. Letový čas na jedno nabitie dosahuje až 25 minút. Aktuálne je tento dron súčasťou veľkého výpredaja, vďaka čomu klesla jeho cena na neuveriteľných 423 €. Obrovskou výhodou je, že predajca za teba zaplatí všetky colné poplatky, ktoré sa pri preprave drona vyskytnú. Pre teba je to teda finálna cena.

Zľavové kupóny pri produktoch aplikuješ v košíku takto:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom