homtom ht10

Smartfón 10-jadrovým CPU, 21 MPx foťákom, skenerom dúhovky či plnou LTE podporou len za 182 €? To je HomTom HT10

banner-redmi-pro
Predstavitelia spoločnosti HomTom sa snažia mierne zmeniť mienku o značke ako takej. Smartfóny od tohto výrobcu sme spoznali vďaka výborným kúskom v low-end segmente, kde je HomTom uznávaným hráčom. 

Tento rok však prišla vlajková loď HomTom HT10, ktorá sa svojich súperov nezľakne ani náhodou. Na prvý pohľad pôsobí decentným vzhľadom z hliníku so zaoblenými okrajmi. Pod displejom od Sharpu s uhlopriečkou 5,5-palcov a FullHD rozlíšením sa nachádza trojica kapacitných ovládacích tlačidiel. Veľmi hodnotne pôsobí aj 2.5D zahnutie okolo displeja. Odznak segmentu vlajkových lodí naznačuje použitie 10-jadrového procesora MediaTek Helio X20, ktorý dopĺňa 4 GB RAM pamäť a 32 GB úložisko (podpora microSD kariet).

homtom-ht10-2

Výrobca využil 3200 mAh batériu, ktorá napája komponenty v smartfóne. Android 6.0 Marshmallow je bez pochýb veľmi vítanou vlastnosťou a zaručí potrebnú svižnosť a stabilitu pre zariadenie. Fotografie je možné vytvárať v 21 MPx rozlíšení a v zlých svetelných podmienkach sa určite hodí duálna prisvetľovacia LED dióda. Fotoaparát na prednej strane má dostatočné rozlíšenie 8 MPx. Určite prezeráte oficiálne fotografie, na ktorých však prekvapivo nie je toľko rozšírený snímač odtlačkov prstov ako bezpečnostný prvok.

homtom-ht10-3

HomTom sa namiesto toho rozhodol, že do vlajkovej lodi integruje skener očnej dúhovky. Toto zabezpečenie nie je práve najbežnejšie a používateľovi prináša úplne nový zážitok pri práci so smartfónom. K dispozícii je aj DualSIM funkcionalita s plnou podporou všetkých LTE frekvencií. Vlajkovú loď spoločnosti HomTom si môžete v momentálnej akcii e-shopu Gearbest kúpiť už za veľmi výhodných 182 €.

Kúpiť HomTom HT10 za 182 €
Helio X20 a 4 GB RAM

homtom-ht10-4

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom