Ak patríš medzi vášnivých hráčov a preferuješ herné notebooky pred desktopmi, máme pre teba parádnu príležitosť na kúpu herného notebooku od špičkového výrobcu MSI. Jedná sa síce o kúpu z Číny, ale vďaka medzinárodnej záruke, skvelej cene a dodaniu bez DPH je veľmi výhodná. 

Rozprávať sa budeme o notebooku MSI GL62M 7REX – 1252, ktorý na Slovensku len tak ľahko nezoženieme, najmä nie v tejto nadupanej verzii.

Cena, ktorá nemá obdoby

Čo sa týka konektorov, tak podporované sú SD karty, 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, Mini HDMI, klasické RJ45, 3.5 mm jack, USB-C a Mini DisplayPort. Na záver spomenieme aj prednú 720p webkameru a 3834 mAh batériu. Vo FonTech Shope nájdeš exkluzívny zľavový kupón len pre našich čitateľov, ktorý spustí cenu z pôvodných 909 € na neskutočných 808 €.

Kúpiť herný notebook od MSI za 808 € bez DPH
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Medzinárodná záruka, dodanie bez DPH a príslušenstvo zadarmo!

Ak máš na notebook zálusk, mal by si byť rýchly, pretože kupón je dostupný len prvých 4 zákazníkov! Veľkou výhodou je, že v prípade reklamácie nebudeš musieť zasielať notebook naspäť do Číny, keďže na notebook sa vzťahuje medzinárodná záruka. Vďaka medzinárodnej jednoročnej záruke notebook stačí v prípade poruchy poslať do najbližšieho servisného strediska, pričom pre Slovensko sa nachádza najbližšie servisné centrum v Poľsku.

Pre úplnú dokonalosť je dostupné aj dodanie bez DPH, ktoré získaš pri výbere dopravy EU Express. A čo viac, k notebooku teraz dostaneš aj tašku, myš, podložku pod myš a ochranný kryt klávesnice v hodnote 50 € úplne zadarmo!

Výbava pre pravých hráčov

Keďže jeho hlavným cieľom je plynulý chod hier, vybavený je procesorom Intel Core i7-7700HQ so štyrmi jadrami na frekvencii 2.8 GHz (max 3.7 GHz). Tomu pomáha aj 8 GB pamäť RAM typu DDR4 a pre niekoľko stoviek gigabajtov hier je k dispozícii 1 TB HDD úložisko. S náročnými hrami si zasa poradí grafická karta NVIDIA GeForce GTX1050 Ti so 4 GB GDDR5 videopamäťou. Celé dejstvo sa zobrazuje na 15.6-palcovom FullHD LED paneli, no notebook podporuje aj pripojenie dvoch 4K monitorov súčasne.

Operačným systémom je Windows 10 Home so vstavaným čínskym jazykom (možné doinštalovať ostatné jazyky). Ten je doplnený aj o technológiu 3D zvuku od Nahimic, ktorá je uznávaná mnohými hráčmi. Zvuk vylepšuje nielen na slúchadlách, ale aj na interných či externých reproduktoroch. Poteší aj biele podsvietenie klávesnice či premyslený systém chladenia, ktorý tvoria dva ventilátory a šesť medených rúrok.

Kupón je možné aplikovať priamo v košíku:

Zobraziť celú galériu (14)
Screenshot / Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom