Čínsky internetový obchod Geekbuying spustil ďalšiu akciu, počas ktorej máš príležitosť výhodne nakúpiť rôzne čínske smartfóny a gadgety. Okrem toho ale môžeš jeden produkt získať aj zadarmo. 

Celé sa to odohráva na tejto stránke. Už teraz na nej nájdeš napríklad 24-hodinové zľavy na produkty, ktoré sú však obmedzené aj množstvom. Ďalej môžeš využiť akciu „Buy 1 Get 1 Free“, v ktorej dostaneš pri nákupe vybraných produktov ďalší ako darček. Okrem každodenného sledovania zliav ti stránku odporúčame navštíviť aj 11. novembra, kedy vypukne to najlepšie. Geekbuying si totiž pripravil aj masu darčekov, ktoré získaš nasledovným spôsobom.

Pred samotnou účasťou sa budeš musieť prihlásiť, prípadne aj zaregistrovať do e-shopu a zdieľať akciu na sociálnych sieťach. Následne budeš každý deň od 1. novembra do 15. novembra o 10:00, 13:00, 20:00 a 7:00 odmeňovaný darčekmi. Táto aktivita bude vždy trvať iba 5 minút a svoje výhry si budeš môcť prevziať priamo vo svojom účte. Čím viac zdieľaní, tým vyššia šanca na výhru a hlavným bodom programu je skvelé Xiaomi Mi A1 s čistým Androidom a globálnou LTE podporou. Toto sú tie najlepšie zľavy.

Jumper EZpad 6 Pro

Cena: 172 €

Rozmerný tablet s 11.6-palcovým FullHD displejom, ktorý zaujme predovšetkým veľkými pamäťami. Jedná o zariadenie typu 2v1, čiže pri kúpe spolu s klávesnicou poslúži aj ako plnohodnotný notebook. Operačný systém Windows 10 dáva do pohonu štvorjadrový procesor Intel Apollo Lake N3450, masívna 6 GB pamäť RAM a na súbory poslúži decentné 64 GB úložisko. Nechýba ani 2 MPx webkamera, MiniHDMI výstup či obrovská 9000 mAh batéria.

Kúpiť Jumper EZpad 6 Pro
6 GB RAM / 64 GB ROM

 

No.1 F4

Cena: 17 €

Výborná alternatívna k známejším fitness náramkom. Výrobca No.1 sa preslávil najmä výrobou inteligentných hodiniek, no zle nevyzerá ani jeho inteligentný náramok. Náramky sú vymeniteľné a vďaka nízkej hmotnosti aj veľmi pohodlné. Základom je klasické počítanie krokov, no nechýba ani meranie tepu srdca, tlaku krvi, kyslíku v krvi či zaznamenávanie rôznych aktivít. V systéme je toho ale oveľa viac a nájdeš v ňom aj nastavenie budíka, príjem notifikácií zo smartfónu, či dokonca počasie. O kompletných funkciách sa už dozvieš v popise produktu.

Kúpiť No.1 F4 za 17 €
Tri snímače, vodeodolnosť IP68

Tanix TX3 Mini

Cena: 25 €

TV box, ktorý spraví aj z tvojho „hlúpeho“ televízora inteligentný. K televízoru ho pripojíš cez pribalený HDMI kábel a na obrazovke razom uvidíš rozhranie postavené na Androide 7.1. TV box zaujme aj predinštalovaným známym prehrávačom KODI 17.3 a 4K rozlíšenia. Dostatok výkonu dodáva päťjadrový procesor spolu s 2 GB pamäťou RAM a na filmy je voľných 16 GB interného úložiska. Pripojenie k internetu je možné ako cez Wi-Fi, tak aj LAN kábel.

Kúpiť Tanix TX3 Mini za 25 €
KODI / Android 7.1

Toto nesmieš zmeškať!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom