Gadgety z Číny #99

Už len jeden jediný diel nás delí od magickej stovky. Gadgety z Číny sa stali skvelým spoločníkom pre mnohých nadšencov technológií a sme naozaj veľmi radi, že sme dostali až na takúto vskutku unikátnu métu. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

MECO XM-L

Cena: 12,52 €

Nielen pre aktívne založených milovníkov turistiky, ale aj pre obyčajné príležitosti sa baterka zíde vždy. Prvým gadetom na dnešnom zozoname je tak táto šikovná baterka, ktorá ponúka napríklad kavlitnú hliníkovú konštrukciu, odolnosť voči vode a v neposlednom rade aj možnosť nastavenia rozptylu svetla. Nesmie chýbať, samozrejme, ani nízka cena.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

BlitzWolf BW-VOX1

Cena: 22,54 € (Kupón 12blitzw)

Kvalitných slúchadiel nikdy nie je dosť a toto isté si povedala aj známa čínska spoločnosť BlitzWolf. Tá opäť rozšírila svoje portfólio o tieto parádne štupľové slúchadlá. Už na prvý pohľad ti udrie to očí luxusný vzhľad z prémiových materiálov, pozlatený 3.5 mm jack konektor, bohaté balenie v hodnotnom prevedení a v neposlednom rade kvalitný audio zážitok. Ten je docielený najmä vďaka impedancii 16 ohmov či frekvenčnému rozsahu 20 Hz – 40 kHz.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com
Kupón 12blitzw

16 GB SSD

Cena: 12,81 €

Ak máš doma starý notebook či počítač a nedokáže spustiť ani základné rozhranie bez toho, aby sa ti trikrát nezasekol, SSD je tým správnym riešením. Na výber máš niekoľko možností, no pri obmedzenom rozpočte sa dá zohnať aj takýto disk so 16 GB kapacitou od spoločnosti KingDian. Samozrejme, nemôžeš očakávať úplne špičkové výsledky, no svoju prácu si odvedie dobre.


zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť v GearBest.com

Broadlink SP3

Cena: 18,08 €

Inteligentná domácnosť je v dnešnej dobe kľúčom k úspore na energiách. Nemusíš však vyhadzovať stovky eur, aby si dokázal aspoň v minimálnej miere oživiť byt alebo dom. Vďaka tejto inteligentnej zásuvke, ktorú ovládaš cez smartfón a je pripojená na WiFi môžeš nastavovať rôzne časovače, kontrolovať spotrebu a vymyslieť tak spôsob, ako zefektívniť používanie zariadení.

zdroj fotografie: GearBest

 Kúpiť v GearBest.com

VR 3D okuliare

Cena: 5,48 €

Virtuálna realita je pre mnohých ešte len hudbou budúcnosti a zatiaľ jej nepripisujú veľkú vážnosť. Avšak čínsky technologický priemysel toho ponúka naozaj hojne, vrátane rôznych VR okuliarov. Za necelých 6 € teda dostaneš relatívne slušne vyzerajúci kúsok, ktorý podporuje smartfóny s uhlopriečkou displeja v rozmedzí 4,7 až 5,5-palcov.

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť v GearBest.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]