Gadgety z Číny #97

Dnešok bude vskutku zaujímavý na gadgety z Číny a vo výbere nechýbajú naozaj zaujímavé kúsky, ktoré by si určite nemal prehliadnuť. Na svoje si tak príde široká skupina používateľov, avšak dosť bolo slov a vrhnime sa rovno na gadgety.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Náhradné remienky pre Xiaomi Mi Band 2

Cena: 1,70 €

Popularita Xiaomi Mi Band 2 je len ťažko spochybniteľná. Základná výbava tohto fantastického fitness náramku predčila konkurenciu na plnej čiare, no pre mnohých je dodávaný čierny remienok až príliš neutrálny. V čínskych e-shopoch je ale k dispozícii slušné množstvo náhrad a ešte k tomu za viac ako prijateľnú cenu.

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť v GearBest.com

Kvalitný Bluetooth reproduktor s vodeodolnosťou

Cena: 56,52 €

Ak si aj ty nadšencom aktivít niekde vonku v prírode či len letných stanovačiek, Bluetooth reproduktor nemôže chýbať vo výbave. S druhým gadgetom určite zaujmeš svoje okolie, nakoľko tento reproduktor ponúka výkon až 20 W, 8 hodinovú výdrž batérie, vodeodolnosť podľa certifikácie IPX4 a ultimátny dizajn, za ktorých sa nebudeš musieť hanbiť ani v prítomnosti oveľa známejšej a drahšej konkurencii.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

120 GB SSD disk od BlitzWolf

Cena: 38 €

Spoločnosť BlitzWolf sa na trhu udomácňuje vo veľkolepom štýle. Ich najnovším produktom je SSD disk so skvelými parametrami. BW-D1 je interný 2,5″ disk s hrúbkou iba 7 mm a kapacitou až 120 GB. Podporuje vysokorýchlostné rozhranie SATA-III s prenosovou rýchlosťou až 6 Gb/s. Výrobca svoj najnovší kúsok vybavil aj bezpečnostnými opatreniami, ako napríklad S.M.A.R.T, ECC, TRIM, RAID či kontrola opotrebenia. Hlavným lákadlom je ale cena len 38 €, ktorú docieliš použitím kupónu 10bwssd. 

zdroj fotografie: BlitzWolf

Kúpiť v Banggood.com
Kupón 10bwssd

Inteligentná váha Xiaomi

Cena: 34 €

Produktové portfólio čínskeho výrobcu nemá konca kraja. Medzi populárne zariadenia sa radí aj inteligentná váha, ktorá minimálne po teoretickej stránky by ti mala svojimi smart funkciami dopomôcť k ideálnej kondícii. Avšak to je len teória a prax je už na tebe. V každom prípade, váha dokáže s tvojím smartfónom komunikovať skrz aplikáciu a ty tak môžeš svoj výsledky analyzovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Váha ti dokonca v spolupráci s aplikáciou vypočíta aj tvoj BMI index. Aby si dosiahol ešte lepšiu cenu, určite využi náš kupón FONTECH. 

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť v GearBest.com
Kupón FONTECH

Okuliare pre lenivcov

Cena: 4,32 €

Bohužiaľ, krutý fakt toho, že ľudstvo je čoraz viac zamerané na automatizáciu a tým úmerne aj rastie lenivosť, je dobre známy problém. Veríme však, že ty do tejto nepopulárnej skupiny nepatríš a pracuješ na sebe deň čo deň. Do úplných extrémov však zašiel tento gadget. Jedná sa totiž doslova o okuliare pre lenivcov, ktorým aj pri ležaní robí problém si dať knihu priamo nad seba. Aj keď máš teda hlavu v záklone a knihu niekde nad bruchom, budeš ju môcť bez problémov čítať.

zdroj fotografie: AliExpress

Kúpiť na AliExpresse

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
40%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
7%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
7%
Neznášam to
7%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]