Gadgety z Číny #94

banner-galaxy-a3-a5Pomaly, ale isto sa približujeme k jubilejnému dielu Gadgetov z Číny. Už za 6 týždňov oslávime v poradí 100. diel, do ktorého pripravujeme nemalé prekvapenia. Avšak dovtedy máme pred sebou ešte množstvo skvelých gagdetov, ktoré dokážu parádnym spôsobom vylepšiť každodenný život. 

NFC prsteň

Cena: 14,26 €

Technológia NFC sa v poslednej dobe opäť dostáva do popredia technologického priemyslu. Ešte stále dokáže poskytnúť nesmierne široké využitie, ktoré bolo implementované aj do tohto zaujímavého smart prsteňa. Po priložení prsteňa tak budeš môcť odomykať tvoj smartfón, bleskovo otvoriť akúkoľvek aplikáciu či odblokovať privátne poznámky.

1464247810136761zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť v GearBest.com

Stereo slúchadlá s HiFi

Cena: 47,50 €

Kvalitné slúchadlá by mali byť v dnešnej dobe základom akéhokoľvek nadšenca technológií. Dnes ako druhý gadget sme vybrali kvalitné, dizajnovo špičkové a funkciami nabité slúchadlá Somic V2. Dokážu sa pripájať ako cez 3.5 mm jack, tak aj cez 6,3 mm alternatívu, pričom svojim vzhľadom sadnú do akéhokoľvek prostredia. Najväčším lákadlom je ale podpora HiFi, vďaka ktorej sa tieto slúchadlá rozhodne posúvajú na nákupný zoznam širokého množstva používateľov.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Multifunkčná čítačka periférií pre smartfóny

Cena: 11 €

Svoj smartfón určite využívaš na rôzne účely. Mnohí s ním dokonca nahrádzajú notebook či pracovný počítač, a tak je správa súborov nesmierne dôležitým prvkom. Pri potulkám čínskymi e-shopmi sme našli dokonalý gadget, ktorý kombinuje nový konektor USB Type-C, no najmä najpoužívanejšie čítačky periférií, a teda slot pre SD kartu, microSD kartu a klasický USB port 3.0.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Nerezový držiak smartfónov na bicykel so vstavaným kompasom

Cena: 12,34 €

Ak patríš medzi vášnivých cyklistov, poriadne zbystri pozornosť. Štvrtý gadget kombinuje perfektný držiak smartfónov z nerezovej ocele, niekoľko polôh nastavenia a šikovný doplnok navyše v podobe vstavaného kompasu.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Bezpečnostné svetlo na bicykel

Cena: 18,04 €

Neustále slýchame o nebezpečných a hlavne neosvetlených cyklistoch, ktorí ohrozujú samým seba, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky. Preto treba hľadať akýkoľvek spôsob ich patričného osvetlenia a zabezpečenia bezproblémovej premávky na cestách. Za zvýšenie bezpečnosti rozhodne stojí aj toto LED svetlo, ktoré môže poskytnúť cyklistom akúsi smerovku. Dokáže však vysvietiť aj iné tvary. Celkovo sa teda jedná o skvelý doplnok na bicykel, ktorý by sa mohol v najbližších rokoch stať bežným štandardom.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP