Gadgety z Číny #92

banner-pixelUbehol prvý týždeň v novom roku a pevne veríme, že si do neho vykročil v šťastí a pohode. V roku 2017 aj my máme mnohé ciele a nové projekty v pláne, ktoré ešte väčšmi skvalitnia pobyt na našej stránke. Teraz tu ale máme prvú päticu novoročných gadgetov.

Selfie tyč od Xiaomi

Cena: 12,06 €

Selfie tyče sa tešia obrovskej popularite, ktorá následne pramení do širokej ponuky týchto gadgetov v e-shopoch. I keď sme už selfie tyče mali niekoľkokrát, vždy nájdeme nejaké zaujímavé, ktoré rozhodne musíme zaradiť do výberu. Presne to je prípad tej najnovšej, ktorá pochádza z dielne Xiaomi, a tak sa o kvalitu či konštrukčné prevedenie absolútne netreba báť. Dostupné sú dve farebné prevedenia a tiež vzdialená spúšť fotoaparátu.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Adaptér s Type-C konektorom

Cena: 8,68 €

Čoraz väčšie množstvo výrobcov sa snaží odstrániť klasické USB-A konektory, ktoré nahradzujú ekvivalentom v podobe reverzibilného Type-C konektora. Ten má hneď niekoľko významných vylepšení, no zatiaľ len malé percento používateľov má doma plejádu zariadení s novým konektorom. Mnohokrát to teda treba riešiť cez rôzne adaptéry. Druhý gadget je skvelý práve v tom smere, že ponúka pripojenie cez Type-C konektor a disponuje najnutnejšími konektormi.

zdroj fotografie: Banggood 

Kúpiť v Banggood.com

Lacné smart hodinky s luxusným vzhľadom

Cena: 38,08 €

Žiaľ, trh so smart hodinkami každým týždňom úmerne klesá a výrobcovia nevedia zaujať dostatočné množstvo zákazníkov, ktorí tak stratili o tieto zariadenia záujem. Stále sa však nájdu používatelia, ktorí hľadajú luxusne vyzerajúce, no na druhej strane aj lacné inteligentné hodiny. Práve týmito vlastnosťami sa vyznačujú SMA – 09, ktoré ponúkajú napríklad kovový remienok, okrúhly vzhľad, merač srdcového tepu alebo dokonca aj možnosť spravovať notifikácie z pripojeného smartfónu.

zdroj fotografie: GearBest 

Kúpiť v GearBest.com

Xiaomi bezdrôtová myš

Cena: 19,31 €

Xiaomi koncom minulého roka rozšírilo ponuku gadgetov k počítaču aj o kvalitnú bezdrôtovú myš. Dizajn tvoria plastové tlačidlá a zvyšok je vyhotovený z prémiového kovu. Myška bude s tvojim počítačom komunikovať prostredníctvom bezdrôtového Bluetooth 4.0 pripojenia alebo USB modulom s rádiovou frekvenciou 2,4 GHz, pričom sa dokáže pripojiť k dvom zariadeniam súčasne. Je kompatibilná s Windows 7, 8 a aj najnovšou 10-kou.

xiaomi-mouse-1zdroj fotografie: Xiaomi 

Kúpiť v Banggood.com

Prídavné objektívy pre smartfóny od BlitzWolf

Cena: 8,68 €

Fotografická výbava dnešných smartfónov je vskutku na vysokej úrovni a každým rokom naberá na kvalite. V niektorých prípadoch však jednoducho nedokážu nahradiť základnú zrkadlovku, no múdri čínski výrobcovia mysleli aj na toto. Z tohto dôvodu teda na trh uviedli prídavné objektívy pre najpopulárnejšie smartfóny od Xiaomi, Apple či Samsungu. Objektív sa jednoducho prichytí ku konštrukcii a na výber je niekoľko typov. V tomto balení od BlitzWolf sa nachádza objektív s efektom rybieho oka, objektív so širokouhlým záberom a kvalitný makro objektív.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP