Gadgety z Číny #91

banner-redmi-4aAj ďalší diel Gadgetov z Číny vyšiel na vskutku perfektný dátum. Po minulotýždňovom špeciáli na Štedrý večer sa tentoraz pozrieme na päticu gadgetov počas Silvestra. Ak sa ti nejaký aj zapáči, do roku 2017 teda môžeš vykročiť s novým príslušenstvom, ktoré ti bude počas celého roka prinášať úžitok. My ti želáme ešte krásne prežitie posledného dňa v roku a v tom novom sa opäť vidíme pri ďalších článkoch z technologického sveta. 

Xiaomi Mi Storage Box

Cena: 17,29 €

Určite to poznáš. Položené káble na zemi, ktoré sú so svojim umiestnením od bezpečnostných zásad vdialené na milé ďaleko. Ako to však vyriešiť? Jedným z najlepších riešení je praktický box od Xiaomi, do ktorého sa vloží predlžovačka, káble sa pekne usporiadajú a box sa zavrie. Výsledkom je nielen dizajnovo podarené príslušenstvo, ale hlavne nutná bezpečnosť, ktorá je pri kábloch na zemi takmer nulová.

Kúpiť v GearBest.com

Moizen X1

Cena: 4,46 €

Káble s magnetickým konektorom sa tešia vcelku veľkej obľube. Veľmi prakticky sa dajú využiť najmä pri šoférovaní, kedy si nemusíš lámať hlavu nad tým, ako odpojíš zariadenie bez toho, aby si pustil volant. Doteraz však bol problém v chýbajúcej podpore nového štandardu Type-C, no aj to sa konečne zmenilo a za necelých 5 € teda môžeš kúpiť kábel s novým typom konektora. Výhodou je aj samotné spracovanie kábla z nylonu a podpora pre rýchlonabíjanie pri maximálnom prúde 2A.

Kúpiť v Everbuying.net

Bezdrôtová myš s dizajnom ako Apple Mouse

Cena: 4,46 €

Populárna myš Apple Mouse si našla miesto na mnohých pracovných stoloch. Žiaľ, svojou cenou nie je pre každého, a tak musia používatelia hľadať alternatívu. My sme jednu takú našli, aj keď kvalitou určite nedosahuje podobnú úroveň, no dizajnom je takmer na nerozoznanie. Jedná sa o bezdrôtovú myš, v nádhernej bielej farbe a hlavne s prijateľnou cenou.

Kúpiť v GearBest.com

Bezdrôtové slúchadlá

Cena: 58 €

V dnešnej dobe sa moderné bezdrôtové slúchadlá tešia veľkej obľube. Na trhu je ich nespočet, no len zlomok z nich ponúka výborné vlastnosti v kombinácii s ako-tak prijateľnou cenou. QCY Q29 sa pripájajú cez Bluetooth 4.1, maximálny dosah je 5-10 m a 220 mAh batéria zabezpečí výdrž na úrovni 3-4 hodín. Samozrejme, moderný dizajn je základným kameňom úspechu.

Kúpiť v Banggood.com

Bluedio T3 – nádherné Bluetooth slúchadlá

Cena: 36 €

Záverečný gadget je skutočnou lahôdkou. Perfektné Bluetooth slúchadlá nikdy nesklamú a tieto sú dokonalé v každom smere. Nádherný dizajn, ktorý kombinuje moderné farby a štýlové prevedenie, sa musí páčiť naozaj každému. Na konštrukcii sa tiež nachádzajú tlačidlá pre základné ovládanie skladieb. Zaujímavosťou je tiež vstavaný slot na microSD kartu, pomocou ktorého tak nebudeš nútený spoliehať sa na skladby uložené v pripojenom smartfóne.

Kúpiť v GearBest.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP