Gadgety z Číny #90

banner-redmi-4aJe to naozaj krásne, že jubilejný 90. diel Gadgetov z Číny padol práve na 24. december. Počas Štedrého dňa sa konečne môžeme naplno povenovať milovanej rodine, no my sme sa rozhodli, že tento sviatok vám ešte viac spríjemníme špeciálnu päticou gadgetov vo vianočnej tematike. 

Stavebnica vianočného stromčeka

Cena: 4,86 €

Prvým na rade je jednoduchý vianočný stromček v podobe stavebnice, ktorá sa hodí najmä pre mladšiu generáciu. Na tejto stavebnici sa môžu priučiť základom elektrotechniky a osvojiť si tiež základné praktické zručnosti.

Kúpiť v Banggood.com

Retro vianočné ponožky

Cena: 3,87 €

I keď ponožky nie sú ničím výnimočné a nie sú to ani zďaleka gadgety, s vianočnou tematikou sme sa ich rozhodli zaradiť do výberu. Aj takouto maličkosťou teda môžete niekomu vyčarovať obrovskú radosť.

Kúpiť v Banggood.com

LED projektor vianočného osvetlenia

Cena: 37,86 €

Tento LED projektor rozhodne patrí medzi najlepšie vianočné gadgety. Na jednej strane disponuje rozmanitou ponukou svetelných efektov osvetlenia a na druhej má celkom prijateľnú koncovú cenu, ktorá ho robí ešte žiadanejším. Ak si teda tento projektor objednáte, susedia vám budú určite potichu závidieť. Tohtoročné sviatky už asi nestihnete, no o to viac sa môžete pripraviť na tie budúcoročné.

Kúpiť v Banggood.com

3D snehuliak

Cena: 10,69 €

Snehuliak je rozhodne neodmysliteľným prvkom Vianoc. Moderná doba 21. storočia však má čiastočnú náhradu aj za týchto tradičných snehuliakov. Je ním elegantný 3D projektor na batérie, ktorý vyobrazí snehuliaka. Na výber je síce 7 farieb zobrazovania, no my sme si istí, že väčšinou bude preferovaná stále klasická biela farba.

Kúpiť v Banggood.com

Mini vianočný stromček

Cena: 1,65 €

Špeciál vianočných Gadgetov z Číny ukončíme lacným doplnkom, ktorý ale neohúri bohatou funkcionalitou, avšak, doslova za pár drobných dokáže poskytnúť nádherné oživenie atmosféry. Mini vianočný stromček mení automaticky niekoľko farieb, a tak dokáže vytvoriť skutočne jedinečnú atmosféru.

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP