Gadgety z Číny #89

banner-redmi-4aPresne takto o týždeň sú to Vianoce. Veríme, že v tento deň každý z vás strávi nádherné chvíle so svojimi rodinami a prežijete krásne sviatky. Dnes, 17. decembra tu však máme ešte 89. diel Gadgetov z Číny, ktorý rozhodne nesklame. Nádielka gadgetov pre dnešok je nasledovaná: 

Cestovná taška od Xiaomi

Cena: 8,77 €

Čínsky výrobca má v repertoári aj nádherné tašky rôznych tvarov a veľkostí. My tu dnes máme cestovnú tašku s objemom 3 l, s odolnosťou voči vode a prevedením z nylonu, čo zabezpečuje špičkovú kvalitu pri zachovaní nízkej hmotnosti. Dostupné sú aj 3 farebné prevedenia, aby si mohol každý vybrať podľa svojho gusta.

Kúpiť v GearBest.com

Držiak na smartfón s klávesnicou

Cena: 10,69 €

Ak chcete zvýšiť svoju produktivitu pri práci so smartfónom, snáď najdokonalejším riešenie je praktický obal so vstavanou klávesnicou. V našom prípade dokáže poskytnúť miesto pre smartfóny s veľkosťou displeja od 4,2 až po 6,8-palcov. Klávesnica sa pripája skrz microUSB konektor a samotný držiak je možné nastavovať v niekoľkých stupňoch pre zaistenie čo najpohodlnejšieho písania.

Kúpiť v Banggood.com

Bezpečnostná kamera s nočným videním

Cena: 23,78 €

Dnes už nemusí stáť základné zabezpečenie domu formou bezpečnostných kamier niekoľko stoviek eur. Mnoho čínskych výrobcov ponúka šikovné kamery pod 50 €, ktoré svojou výbavou stačia pre drvivú väčšinu používateľov. ESCAM Button Q6 Mini dokáže nahrávať HD video, má nočné videnie a aplikáciu pre Android, respektíve iOS, cez ktorú môžete pozerať live obraz z kamera a sledovať už nahrané zábery. Práve nahrávanie sa spúšťa vtedy, keď kamera zachytí nejaký pohyb a záznam uloží na microSD kartu s maximálnou kapacitou 128 GB.

 Kúpiť v Banggood.com

Zimné rukavice od Xiaomi

Cena: 11,76 €

Ako štvrtý gadget sme vybrali tradičný prvok zimy – rukavice – a to nie len také hocijaké. Jedná sa totiž o rukavice od Xiaomi, s ktorými dokážete ovládať displej smartfónov alebo tabletov. Nie každý smartfón totiž podporuje ovládanie v rukaviciach, a tak sme odkázaní len na milosť zimy, ktorá dokáže poriadne potrápiť prsty a dostať sa do rôznych zákutí. S týmito rukavicami budete ovládať svoje inteligentné zariadenie a zároveň sa nemusíte obávať zimy. Variant rukavíc pre nežnejšie pohlavie nájdete tu.

Kúpiť v GearBest.com

Originálna nabíjačka Xiaomi Mi Band 2

Cena: 0,82 €

Brutálne úspešný Xiaomi Mi Band 2 už nebudeme zbytočne predstavovať. Činy a výbava tohto fitness náramku hovoria jasnou rečou a fanúšikovia sú maximálne spokojní. Pre niekoho môže predstavovať problém nabíjací adaptér, ktorý svojimi rozmermi sa môže hocikedy stratiť. Našťastie, originálna náhrada stojí len necelé euro. Jeden adaptér si teda necháte doma a druhý napríklad schováte do šuflíka v práci.

Kúpiť v GearBest.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP