Gadgety z Číny #88

banner-redmi-4Už za 2 týždne bude môcť úspešný seriál Gadgety z Číny osláviť ďalšie veľmi pekné jubileum – okrúhly 90. diel – do ktorého sme si pripravili trochu špeciálnejšie gadgety a určite sa máte na čo tešiť. No teraz ešte neprebiehajme, nakoľko dnes na nás čaká 88. diel s piatimi zaujímavými novinkami. 

Zahnuté temperované sklo pre Xiaomi Mi Note 2

Cena: 7,5 €

Zahnutý displej Xiaomi Mi Note 2 je dizajnovo nádherný, no ak sa mu náhodou niečo stane, oprava vyjde veľmi draho. Preto treba dbať na zvýšenú ochranu, ktorú skvelo zabezpečí temperované sklo so zahnutím po stranách. Displej bude teda celý pokrytý a pri páde aj patrične ochránený.

Kúpiť na Ebay.com

Mini GPS tracker

Cena: 28,88 €

GPS trackery nájdu naozaj široké využitie, či už pre vaše ratolesti, penzistov, alebo pre vášnivých turistov, ktorí radi objavujú čaro hôr. Druhý gadget je teda plnohodnotný GPS tracker, s príslušnou aplikáciou na ovládanie a dlhou výdržou, pričom oceniť treba aj kompaktný dizajn.

Kúpiť v Banggood.com

Selfie tyč s dodatočnoou kamerou a vodeodolnosťou

Cena: 27 €

Fotenie slávnych selfies sa navždy zapíše do histórie a tieto fotky určite len tak ľahko nevyjdu z módy. Skvelým „nástrojom“ k dokonalým selfie fotkám je selfie tyč, ktorá má momentálne rôzne tvary, funkcie a využitie. Pri našich potulkách čínskymi e-shopmi sme natrafili na jednu špeciálnu, ktorá ponúka, samozrejme, držiak na smartfón, vzdialenú spúšť fotoaparátu, ale aj malú kameru, pomocou ktorej si môžete pozrieť rôzne zákutia. Obraz do pripojeného zariadenia sa prenáša cez WiFi. Na spodnej strane tyče sa dokonca nachádza aj držiak pre powerbanku.

Kúpiť v Banggood.com

Bluetooth reproduktor vo vianočnej ozdobe

Cena: 8,66 €

Už sa nám to blíži. S Vianocami sú späté aj tradície okolo ozdobovania stromčekov. V roku 2016 si však vianočný stromček môžeme trochu vylepšiť o moderné technológie. Na mysli máme elegantný Bluetooth reproduktor skrytý v ešte krajšej vianočnej ozdobe. Pri rozbaľovaní si tak môžete pustiť obľúbené koledy a užívať si najkrajšie obdobie v roku.

Kúpiť v Banggood.com

Bezdrôtové slúchadlá á la Apple AirPods

Cena: 47,18 €

Posledný gadget v dnešnom výbere je svojou cenou tak trochu drahší. Na oplátku však prináša veľmi príjemné vlastnosti a dizajn podobný tohtoročným Apple AirPods, ktoré, ako iste vieme, sú cenou ďaleko za označením pre masy. Dacom GF7 podporujú kvalitné stereo audio, pripojíte sa k nim cez Bluetooth 4.2 a senzory na samotnom tele slúchadiel umožňujú jednoduché ovládanie. Po prečítaní všetkých vlastností sme usúdili, že tento gadget je jednoznačne najlepším v dnešnom dieli.

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP