Gadgety z Číny #87

banner-pixelKoncom týždňa sme načali mesiac december a v najbližších týždňoch na nás teda čaká tradičný vianočný zhon. Každý sa pokúša kúpiť pre svojho blízkeho nejaký darček, a tak nákupné centrá praskajú vo švíkoch. 87. diel Gadgetov z Číny síce neprinesie špeciálne vianočné darčeky, no aj dnešný výber rozhodne prinesie ďalšie zaujímavé produkty. 

12V / 24V rozdvojka od Roidmi

Cena: 13,34 €

Spoločnosť Roidmi sme bližšie spoznali pri predstavení funkciami nabitého zariadenia 2S. Toto zariadenie v sebe kombinovalo FM transmitter, Bluetooth handsfree a pomocou príslušnej aplikácie pre Android alebo iOS sa dalo všetko pekne nastaviť. Z dielne dcérskej firmy Xiaomi vyšla však aj kvalitná 12V / 24V rozdvojka v hliníkovom prevedení.

Kúpiť v Banggood.com

Smart trekingová palica

Cena: 15,25 €

Nikdy sme si nepomysleli, že sa dočkáme vylepšenia obyčajnej trekingovej palice smart funkciami. Doba ide závratnou rýchlosťou a aj toto pomerne obyčajné príslušenstvo sa dočkalo inteligentných vylepšení. Druhý gadget v dnešnom výbere ponúka napríklad držiak pre smartfóny na vytváranie selfies so vzdialenou spúšťou cez Bluetooth, hliníkovú konštrukciou, viacero farebných prevedení alebo nástroj, ktorý sa dá použiť k sebeobrane.

Kúpiť v Banggood.com

Xiaomi Mi Powerbank 2

Cena: 18,11 €

Xiaomi a externé batérie je veľmi populárna kombinácia. V radoch giganta sa nachádza niekoľko batérií, ktoré vždy ponúkajú vysokú kvalitu, veľkú kapacitu a nízku cenu. Všetky tieto kľúčové vlastnosti boli použité aj pri najnovšej Mi Powerbank 2 s kapacitou 10 000 mAh. Konečne je v podpore aj rýchlonabíjanie samotnej powerbanky pri maximálnom výkone 18W, no trochu nepochopeným krokom ostáva upustenie od reverzibilného USB Type-C konektora.

xiaomi-mi-power-22

Kúpiť v Banggood.com

Nádherné HiFi slúchadlá

Cena: 19 €

Kvalitných slúchadiel je na trhu ako maku. Vybrať ale také, ktoré ponúkajú aj prémiový dizajn na tej najvyššej úrovni, je už ťažší oriešok. My sme jedny našli, a to hneď s niekoľkými špičkovými vlastnosťami navyše. KZ ZST, ako znie názov týchto slúchadiel, disponujú kvalitným HiFi audiom, zosilnením basovej zložky, znížením vnútorného odporu pre skvalitnenie prenosu alebo mikrofónom, ktorý dokáže prenášať zvuk v tej najlepšej kvalite. Samozrejme, na záver je tou najväčšou lahôdkou nízka cena.

Kúpiť v Banggood.com

Externý kompresor

Cena: 53,40 €

Pravdepodobne sa vám už niekedy stalo, že počas bežnej jazdy na bicykli sa z ničoho nič objavil problém – prázdna pneumatika. Ak nemáte pri sebe vhodné nástroje, budete nútení jazdu vzdať a vrátiť sa peši domov. Aby sme predišli týmto nečakaným situáciám, exituje šikovný externý kompresor na baterky s kapacitou 2750 mAh. Toto zariadenie samozrejme nie je určené len pre cyklistov. Zvládne dofúknúť pneumatiky na motocykli alebo futbalovú loptu.

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP