Gadgety z Číny #85

banner-mi-notebook-air-13Áno, tušíte správne. Je tu sobotné doobedie a s ním aj pätica nových gadgetov, ktoré sme svedomito vyberali počas celého týždňa. Výber je vskutku zaujímavý a určite sa nebudete nudiť. 

Bezdrôtový herný ovládač pre Android a PC

Cena: 8,11 €

Hranie na Androide len pomocou dotykového ovládania je mnohokrát krkolomné. Výkon dnešných zariadení je však na fantastickej úrovni, čiže zvládnu spustiť akúkoľvek hru bez najmenších problémov. Žiaľ, dobrú hru mnohokrát pokazí práve zhoršené ovládanie, no nie je to nič, čo by lacný Bluetooth ovládač nevyriešil. Tento v našom výbere má slušný vzhľad, dobrú cenu a môžete ho používať aj na počítači.

Kúpiť v GearBest.com

Klasický telefón so zaujímavým dizajnom

Cena: 15,84 €

Doba moderných smartfónov nás pohltila a spôsobila, že vo svete nájdeme už len zlomok klasických telefónov bez všetkých tých smart funkcionalít. My určite nepochybujeme, že niekto sa stále necíti na používanie týchto inteligentných zariadení a väčšmi uprednostňuje klasický telefón. Na trhu je jeden zaujímavý kúsok, ktorý má navyše elegantný dizajn s celkovou hrúbkou len 6,5 mm. Podporuje 2G mobilné siete, operačný systém srší jednoduchosťou vo viacerých svetových jazykoch a napájanie obstaráva 320 mAh batéria. Pre penzistov a fanúšikov tradičných telefónov je to zaručene vynikajúci darček pod stromček.

Kúpiť v Banggood.com

Luxusné hodinky z dreva

Cena: 22,94 €

Svojich blízkych môžete potešiť na Vianoce aj týmito nádhernými hodinkami z dreva. Kvalitu zaručia mechanické komponenty z Japonska a dostupné sú navyše viaceré farebných prevedenia.

Kúpiť v GearBest.com

Svetlo na bicykel

Cena: 7,68 €

V e-shopoch nájdete množstvo rôznych svetiel na bicykle, no nájsť kvalitné s užitočnými funkciami je už o niečo ťažšie. Náš štvrtý gadget upúta hneď na prvý pohľad, a to moderným vzhľadom, ktorý neskôr dopĺňajú užitočné funkcie. Je to napríklad svetelný senzor, ktorý automaticky prispôsobuje intenzitu svetla podľa okolitého svetla alebo senzor, ktorý automaticky zapne svetlo pri začatí jazdy, respektíve vypne po ukončení, aj keď na to zabudnete.

Kúpiť v Banggood.com

2-osový stabilizátor pre smartfóny

Cena: 40,34 €

Stavíme sa, že nikto nechce mať roztrasené videá. Špičkové high-endy síce ponúkajú veľmi kvalitné elektronické alebo optické stabilizácie obrazu, no výslednému video aj tak často nepomôžu. Práve z tohto dôvodu sa nesmierne hodí 2-osý stabilizátor, s ktorým nielen docielite krásny obraz bez nežiadúcich otrasov, ale budete môcť vytvárať oveľa profesionálnejšie zábery.

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP