Gadgety z Číny #84

banner-mi-notebook-air-13Zima nám už klope na dvere a počasie tento týždeň tomu len a len nasvedčovalo. My sa, samozrejme, počasiu nebudeme venovať a namiesto toho si ukážeme ďalšiu päticu gadgetov z čínskych e-shopov. Výber je opäť pestrý a rozhodne sa nebudete nudiť. 

Držiak tabletu

Cena: 14,38 €

Ak používate tablety každý deň, no stále akosi neviete nájsť to správne umiestnenie pre efektívnu prácu, prvý gadget vám určite aspoň z časti pomôže. Jedná sa totiž o šikovný držiak tabletov, no nezľakne sa ani menších smartfónov. Dokáže sa otáčať v 360-stupňovom uhle a upevnenie o hranu stola je otázkou niekoľkých sekúnd.

Kúpiť v GearBest.com

Gelová čistička prachu

Cena: 2,09 €

Stavíme sa, že poznáte ten pocit, keď si po čase pozriete hocijaké zariadenie a nájdete na ňom množstvo prachu. Moderné dizajnové riešenie zariadení častokrát obmedzujú efektívne čistenie, a tak ste odkázaní urobiť len polovičnú robotu. S gélovou čističkou však hravo odstránite prach z akýchkoľvek záhybov, pričom ju môžete používať viackrát bez nutnosti čistenia.

Kúpiť v GearBest.com

Xiaomi Mi Sports Bluetooth

Cena: 29 €

Xiaomi len nedávno predstavilo svoje historicky prvé bezdrôtové stereo slúchadlá. Tie sa vyznačujú moderným vzhľadom, vstavaným mikrofónom, 110 mAh batériou na dosiahnutie až 7 hodinovej výdrže alebo certifikáciou IPX4. Cena je rovnako vynikajúca a nevyčnieva zo štandardu čínskeho giganta.

xiaomi-sportove-bluetooth-sluchadla-oficialne-nahlad

Kúpiť v GearBest..com

Multifunkčný Bluetooth reproduktor

Cena: 47 €

Štvrtý gadget je ozajstnou lahôdkou a ponúka množstvo vynikajúcich funkcií. Za prvé sa jedná o kvalitný Bluetooth reproduktor s výkonom 5 W, ktorému dodáva potrebnú šťavu až 20 000 mAh batéria. Dokáže ale slúžiť aj ako alarm alebo teplomer v izbe a LED displej na prednej strane zobrazuje zmeškané notifikácie, rôzne obrazce, respektíve skrz príslušnú aplikáciu pre Android a iOS sa dá nastaviť ešte ďalšie množstvo rôznych vlastností. S týmto zariadením sa nikdy nebudete nudiť a návšteva vám bude len ticho závidieť.

Kúpiť v Banggood.com

Sada skrutkovačov v koženom púzdre

Cena: 5,51 €

Skrutkovače patria do povinnej výbavy každého poriadneho opravára a bez nich by len ťažko niečo opravil. My sme našli jednu výbornú sadu až 25 skrutkovačov rôznych veľkostí v elegantnom koženom púzdre.

Kúpiť v Banggood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP