Gadgety z Číny #83

banner-mi-notebook-air-13Dnes na nás čaká už 83. diel Gadgetov z Číny, ktorý bude na zaujímavé príslušenstvá veľmi plodný. Prechádzali sme čínske e-hopy celý týždeň a podarilo sa nám nájsť naozaj zaujímavé gadgety. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Moderný batoh od Xiaomi

Cena: 14 €

Portfólio produktov Xiaomi obohacuje aj tento elegantný batoh so sviežim dizajnom, dostatočným ukladacím priestorom pre množstvo elektroniky a hlavne priaznivou cenovkou. Celková kapacita batoha je 22 l a jeho povrch dokonca odpudzuje vodu.

xiaomi-batoh-modry-gadgety-foto

Kúpiť v GearBest.com

BlitzWolf nabíjačka do auta so 4 USB portami

Cena: 8,24 €

Nabíjačka do auta sa vždy zíde a všetci vodiči tento šikovný gadget nesmierne oceňujú. Známa spoločnosť BlitzWolf si však povedala, že klasickú nabíjačku trochu „vytuninguje“. Výsledkom je teda nabíjačka, ktorá má celkovo až 4 USB porty, pričom jeden z nich podporuje rýchlonabíjanie Qualcomm Quick Charge 2.0 alebo Power 3S. Zvyšné 3 porty pracujú s výstupnými hodnotami 5V/2,4A. Samozrejme, v zariadení sú dostupné aj bezpečnostné poistky pre zaistenie maximálnej spoľahlivosti.

Kúpiť v Banggood.com

EasyCast

Cena: 10,58 €

O Chromecaste od Googlu ste už určite počuli. Jedná sa o zariadenie, ktoré jednoducho zapojíte do HDMI portu televízora a cez WiFi bezdrôtovo premietate obrázky, videá alebo prezentácie. Easy Cast je akousi lacnejšou verziou, no ponúka takmer nachlp rovnakú výbavu. Podporovaný je ako Android, tak aj operačný systém iOS. Ďalšou z mnohých výhod sú automatické OTA aktualizácie, ktoré neustále vylepšujú funkčnú výbavu.

Kúpiť v GearBest.com

USB Hub

Cena: 9,67 €

Budúcnosť notebookov a ulrabookov je v miniaturizácii, čo pre koncového zákazníka znamená, že musí rátať s obmedzeniami vo výbave. Výborným príkladom je odstraňovanie klasických USB portov, ktoré nahradzujú reverzibilné Type-C ekvivalenty. Majiteľ teda musí pátrať po alternatívach, ako napríklad tento USB Hub s pekným dizajnom a až päticou rýchlych USB 3.0 portov.

Kúpiť v Banggood.com

Bezpečnostná kamera od Xiaomi s 360-stupňovým videom

Cena: 64,17 €

Bezpečnostné kamery od Xiaomi sa rovnako tešia veľkej popularite. Na svedomí to má, samozrejme, nízka cena v kombinácii s fantastickými atribútmi. Medzi najnovšie počiny v tomto segmente patrí aj kamera do domácnosti s 360-stupňovým záberom a natáčaním vo FullHD rozlíšení. Nízka clona f/1.8 zabezpečuje kvalitné zábery, no kamera nemusí slúžiť len na bezpečnostné účely. Aspoň z časti dokáže zaznamenať krásne chvíle s vašimi ratolesťami v úplne novej perspektíve. Úplnou „lahôdkou“ na záver je implementácia nočného videnia.

xiaomi-360-stupnova-kamera

Kúpiť v Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
84%
Chcem to
5%
Mám to
5%
Nepáči sa mi to
5%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]