Gadgety z Číny #81

banner-mi5s-plusČas letí veľmi rýchlo a len mihnutím oka prešiel ďalší týždeň. S radosťou vám však spríjemníme sobotný deň novými Gadgetmi z Číny, ktoré lákajú tradičnou päticou noviniek. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Motospeed Inflictor CK104

Cena: 44,84 €

Zväčša majú mechanické klávesnice o poznanie drahšiu výslednú cenu ako klasické klávesnice. Na oplátku ponúkajú vynikajúce vlastnosti pri používaní a hlavne zvýšenú odolnosť. Prvý gadget tento týždeň kombinuje všetky tieto vlastnosti a pridáva navrch aj nádherné LED podsvietenie, ktoré sa dá upraviť k obrazu svojmu. Vybrať si tiež môžete z viacerých farebných prevedení.

Kúpiť v Banggood.com

Xiaomi Pistons Basic

Cena: 5 €

Ak je pre vás cena úplne primárnym faktorom pri kúpe nových slúchadiel, model Pistons Basic je tým pravých orechovým. Nielenže ponúkajú moderný dizajn s viacerými farebnými prevedeniami, dokážu očariť aj slušnou kvalitou zvukového výstupu. Definitívne však presvedčí až cena, ktorá predstavuje necelých 5 € s použitím kupónu MBEAR.

xiaomi-pistons-basic

Kúpiť v Everbuying.net

Herná myš s LED podsvietením

Cena: 4 €

V dnešnom dieli možno trochu viac potešíme vášnivých hráčov hier. Táto myš sa vyznačuje elegantným LED podsvietením v rôznych farbách, programovateľnými tlačidlami a maximálnou hodnotou DPI až 3200. Pokojne môžeme tento gadget odporučiť do každého hráčskeho „setupu“.

Kúpiť v Everbuying.net

8000 mAh powerbanka so svetlom

Cena: 12,14 €

Externých batérií, alebo inak povedané aj powerbaniek je na trhu skutočne požehnane. Táto powerbanka má slušnú kapacitu 8000 mAh, 2 USB porty s bezpečnostnými poistkami voči prepätiu a veľmi užitočné svetlo, ktoré sa môže hodiť napríklad pri stanovaní niekde v horách.

Kúpiť v Banggood.com

Pero od Xiaomi

Cena: 4,69 €

Ešte pred niekoľkými mesiacmi predstavilo Xiaomi svoje luxusné pero. Doteraz sme ho síce nezaradili do žiadneho výberu, no myslíme si, že nadišiel ten správy čas. Pero sa vyznačuje prémiovým dizajnom, ktorý zapadne aj do luxusnej kancelárie akéhokoľvek manažéra alebo právnika. Tuha pera ja vyrábaná vo Švajčiarsku, pričom náplň je dodávaná od kvalitného výrobcu z Japonska. Toto luxusné pero prešlo aj mnohými testami, aby bol výsledný produkt na dokonalej úrovni.

xiaomi-pero-2

Kúpiť v GearBest.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
31%
Páči sa mi to
38%
Chcem to
19%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
13%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]