Gadgety z Číny #80

banner-vernee-apollo-liteChceme sa vám z celého srdca poďakovať. Aj takto by sme mohli dnes začať náš jubilejný 80. diel Gadgetov z Číny, ktorý predstavuje veľmi dôležitú časť nášho webu. Veríme, že aj v budúcnosti vám bude tento seriál prinášať užitočné tipy na zaujímavé príslušenstvá. Pozrime si však teraz ďalšiu päticu gadgetov, ktoré sme vybrali tentoraz . 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Yeelight LED pásik

Cena: 38,30 €

Len nedávno sa spustil predaj vynikajúceho LED pásika Yeelight od Xiaomi, ktorý zapadá do rodiny inteligentných svetiel čínskeho výrobcu. Tento LED pásik teda môžete jednoducho ovládať skrz WiFi cez aplikáciu MiHome, vyberať farby zo 16 miliónovej palety alebo nastaviť inteligentný budík, pri ktorom sa svetlo automaticky zapne a vaše vstávanie bude razom oveľa príjemnejšie.

xiaomi-smart-strip

Kúpiť v Gearbest.com

Bluetooth gamepad

Cena: 7,80 €

Ak ste vášnivým hráčom moderných titulov na smartfónoch alebo tabletoch, určite ste sa už stretli s nie práve najpraktickejším ovládaním, ktoré mnohokrát znižuje dojem z inak výbornej hry. Našťastie, existuje dokonalé riešenie, ktoré skutočne nestojí veľa. Reč je o Bluetooth gamepade. Navrch si pripevníte držiak, vložíte smartfón a hráte hry ako na konzolách.

Kúpiť v Gearbest.com

Nabíjací dok s USB Type-C konektorom

Cena: 5,55 €

Nabíjací dok je pre mnohých nutným prvkom na pracovnom stole. Chytíte svoj smartfón, jednoducho ho zastrčíte v tomto prípade už do reverzibilného USB Type-C konektora a máte veľmi elegantne vyriešené umiestnenie zariadenia na stole, pričom sa zároveň aj nabíja.

Kúpiť v Banggood.com

Značkový obal pre OnePlus 3 v karbónovom prevedení

Cena: 9,82 €

Štvrtý gadget poteší najmä majiteľov úspešného vlajkového smartfónu OnePlus 3. Ten momentálne zažíva vynikajúce obdobie, keď predaje neustále stúpajú a každý jeden majiteľ je maximálne spokojný. V poradí 3. generácia vlajkovej lodi čínskeho výrobcu je však natoľko luxusná, že si žiada okamžité vloženie do ochranného obalu. V tomto prípade teda určite oceníte značkový ochranný obal Nillkin v karbónovom prevedení.

Kúpiť v Banggood.com

Outdoorové rukavice

Cena: 4,82 €

Bohužiaľ, musíme sa zmieriť s tým, že leto a jesenné počasie pomaly odchádzajú a k slovu sa hlási zima. Je čas vytiahnuť zimné bundy, rukavice a šály. A práve bežné rukavice robia mnohým používateľom problémy, nakoľko s nimi nedokážu svoj smartfón ovládať. Posledným gadgetom sú teda rukavice, ktoré majú pri končekoch prstov odlišný povrch, ktorý dokáže dotyková plocha displeja rozoznať. Môžete si vybrať z troch veľkostí, aby presne sadli na vašu ruku.

Kúpiť v Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
62%
Chcem to
8%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
23%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]