Gadgety z Číny #77

banner-zuk-z2-pro-2Špeciálne časti Gadgetov z Číny teda nateraz skončili a vraciame sa späť k tradičnému výberu gadgetov z rôznych oblastí. Ak by ste mali nejaké nápady na vylepšenia seriálu, neváhajte a napíšte nám ich do komentárov. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nabíjačka do auta od Xiaomi

Cena: 9,05 €

Čínsky gigant nepozná hranice svojej tvorivosti a rozmanitosti produktov. Dokazuje to aj táto nabíjačka do auta s dvomi USB výstupmi. Telo nabíjačky je vyrobené z kvalitného hliníka a podporuje nabíjanie pri maximálnych výstupoch 5V/2,4A na jeden USB port.

Kúpiť v Banggood.com

BlitzWolf AUX kábel s dĺžkou 1 m

Cena: 2,71 €

Určite mnoho z vás má doma auto, ktoré disponuje len jediným spôsobom prehrávania hudby cez vstavanú audio sústavu. Týmto spôsobom je veľmi dobre známy AUX, ktorý ponúka azda ten najjednoduchší prenos zvuku. Na oboch koncoch kábla je tradičný 3.5 mm jack. Spoločnosť BlitzWolf netreba predstavovať a ponuke tohto čínskeho výrobcu sa nachádza napríklad aj tento kvalitný AUX kábel s nylonovým povrchom. Dostupné sú tiež dve farebné prevedenia a ako dôkaz vysokej kvality produktu, sa na tento kábel vzťahuje plnohodnotná 18 mesačná záruka.

Kúpiť v Banggood.com

USB Hub

Cena: 7,51 €

Ultrabooky často disponujú len jedným alebo maximálne dvomi USB portami. Lacným a hlavne veľmi šikovným riešením je takzvaný USB Hub, ktorý v našom prípade ponúka až 5 výstupov, ktoré sú navyše veľmi rýchle USB 3.0.

Kúpiť v Banggood.com

Elegantný držiak na karty

Cena: 6,96 €

Moderne založený človek nosí so sebou skutočne množstvo vecí. Hlavnú časť peňaženky tvoria karty do rôznych potravinových reťazcov, klubové karty a samozrejme bankové karty. Čo sa však stane v tom prípade, ak sa vám náhodou peňaženka s cenným obsahom stratí alebo nedajbože vám ju niekto ukradne. Môžete vyskúšať riešenie, v ktorom máte všetky dôležité karty uložené v sekundárnej peňaženke, i keď je to skôr držiak kariet. Je vyrobený z kvalitnej látky a vyznačuje sa nádherným dizajnom, za ktorý sa určite nebudete hanbiť.

Kúpiť v Banggood.com

Xiaomi VR Play

Cena: 16,84 €

Virtuálna realita zažíva v posledných mesiacoch veľký rozmach. Množstvo svetových gigantov predstavuje nadupané headsety. Aj keď niektoré sú zatiaľ len prototypy, už teraz dokážu vtiahnuť používateľa do úplne odlišného sveta. Xiaomi išlo inou cestou a inšpiráciu si zobralo z Google Cardboard. Okuliare sú vhodné pre smartfóny s veľkosťami displejov od 4,7 do 5,7-palcov. Tento zaujímavý gadget sa teraz vyznačuje aj veľmi lákavou cenou.

xiaomi-mi-vr-play-fotografie(6)

Kúpiť v Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
76%
Chcem to
8%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
8%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]