Gadgety z Číny #257

Aj napriek nepríjemnej situácii vo svete sú zásielky z Číny aj naďalej v bezpečí, čiže sa prípadného ohrozenia nemusíš obávať. 

UV čistič smartfónu 

Cena: 24 €

Pred pár dňami sme ti priniesli článok, v ktorom sme opisovali aj to, ako správne čistiť povrch smartfónu. Ak by si chcel o čosi sofistikovanejšie riešenie, než je mydlová voda, ním môže byť táto UV krabička, do ktorej stačí zariadenie vložiť a UV žiarenie ho následne patrične vyčistí. Zaručene zabíja drvivú väčšinu baktérií a vírusov a je tak z hľadiska prevencie jedno z najlepších riešení. 

Kúpiť UV čistič smartfónu za 24 €

Banggood

Odpudzovač zveri 

Cena: 14 €

Jar je za dverami a s ňou aj množstvo tvorov, ktorých by sme neradi videli v našej záhrade. Pomôcť ich odplašiť môže tento ultrazvukový odpudzovač, ktorý funguje na troch rôznych frekvenciách, má silné svetlo, snímač pohybu, IP ochranu a o napájanie sa stará solárny panel. 

Kúpiť ultrazvukový odpudzovač zveri az 14 €

Banggood

Xiaomi respirátor 

Cena: 7 €

Ak sa chceš v tejto dobe chrániť, bežné rúško na tvár ti pomôže len minimálne. Oveľa účinnejší je respirátor, ktorý funguje na princípe ventilácie. Nakoľko doručenie z Číny trvá niekoľko dní, odporúčame pre istotu vziať rovno niekoľko kusov. 

Kúpiť respirátor od Xiaomi za 7 €

Xiaomi

IR ovládač pre smartfón 

Cena: 7 €

Infračervený port bol v minulosti poriadne rozšírený a slúžil hlavne na prenos menších súborov. Postupom času sa vytratil, no stále ho možno nájsť v niektorých vlajkových lodiach, kde slúži na ovládanie prístrojov v domácnosti. Ak by si takúto funkciu chcel aj ty, stačí ti tento gadget do 3,5 mm jacku. Následne prostredníctvom aplikácie môžeš ovládať desiatky rôznych elektronických zariadení. 

Kúpiť IR ovládač pre smartfón za 7 €

Banggood

Čistička vzduchu Xiaomi 

Cena: 156 €

Čistý vzduch je dôležitý po celý rok, nielen v aktuálnej krízovej situácii. Táto čistička od Xiaomi sa postará o zničenie až 99,97 % čiastočiek vo vzduchu a je vhodná do miestnosti s rozlohou 18 – 31 m2. Podporuje aj ovládanie pomocou hlasových asistentov či mobilnú aplikáciu. Pribalený filter má výdrž 6 – 12 mesiacov. 

Kúpiť čističku vzduchu Xiaomi za 156 €

Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP