Gadgety z Číny #256

Situácia vo svete ovplyvnila aj novinky v čínskych obchodoch, kde sa sortiment tovaru preorientoval viac na zdravotnícke potreby. Aj napriek tomu sa nám podarilo nájsť zaujímavé veci, z ktorých sa ti určite niečo zapáči.

Ambientné osvetlenie TV

Cena: 5 €

Chceš lacné ambientné osvetlenie pre svoj televízor? S týmito LED pásikmi to vyriešiš rýchlo a jednoducho. Dva 50 cm pásiky majú už aj USB konektor, ktorý stačí zasunúť do telky. Síce sa týmto spôsobom nebude upravovať farba podľa obsahu v TV, no sledovanie filmov a seriálov naberie úplne iný nádych.

Kúpiť ambientné osvetlenie pre TV vo forme LED pásikov za 5 €

Banggood

Bezpečnostná SMART vložka dverí

Cena: 167 €

Gadget od sesterskej spoločnosti Aquara, ktorá patrí pod krídla Xiaomi. Táto vložka je úplne kompletná a obsahuje až 7 možností zabezpečenia, vrátane fyzického kľúča. Výrobca navyše sľubuje, že spĺňa  vysoké bezpečnostné štandardy.

Kúpiť bezpečnostnú smart vložku do dverí za 167 €

Banggood

Masážny prístroj na krk

Cena: 9 €

Dnešný spôsob života nie je príliš najzdravší, rovnako ako naše držanie tela. Často sa pritom môžme stretnúť s nepríjemnými bolesťami, hlavne v oblasti krku. Tento hrejivý a zároveň masážny prístroj by ti mohol priniesť žiadanú úľavu a pritom stojí oveľa menej, než klasická masáž.

Kúpiť masážny prístroj na krk za 9 €

Banggood

USB-C hub

Cena: 18 €

Počet konektorov na zariadeniach klesá a preto je nevyhnutné pristúpiť ku kúpe rôznych redukcií, aby bolo možné využívať ďalšie periférie. Tento hub sa pripája k zariadeniu pomocou USB-C konektora a okrem rozšírenia o ďalšie USB sloty má aj čítačku pamäťových kariet či DisplayPort konektor.

Kúpiť USB-C hub za 18 €

Banggood

Bezdrôtová nabíjačka

Cena: 12 €

Bezdrôtových nabíjačiek je na trhu ako zrniek maku, no táto je niečím špecifická. Okrem toho, že podporuje vertikálne nabíjanie a slúži tak ako stojan, v pokojovom režime slúži aj ako informačný panel, kde je zobrazený dátum, čas, deň v týždni či aktuálna teplota.

Kúpiť bezdrôtovú nabíjačku za 12 €

Banggood

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP