Gadgety z Číny #255

Opäť sa po týždni stretávame pri novej časti gadgetov, ktoré sú poslednými v tomto mesiaci. Znovu sa nám podarilo nájsť množstvo zaujímavých doplnkov a zariadení, ktoré si určite zamiluješ.

Držiak nápojov

Cena: 31 €

Chceš udržať svoje nápoje pri správnej teplote počas celej jazdy autom? S týmto špeciálnym držiakom je to hračka. Napája sa priamo z 12V zásuvky a umožňuje nápoje ako chladiť, tak aj udržiavať v teple. Stačí si zvoliť teplotu od -6 až po 60 stupňov Celzia. 

Kúpiť držiak nápojov do auta za 31 €

Aliexpress

Stojan na monitor

Cena: 64 €

Jeden za najlepších stojanov na monitor, ktorý obsahuje štyri USB 3.0 porty a dokonca aj miesto pre bezdrôtové nabíjanie. Vyrobený je z kvalitného hliníka, takže vyššia cena je v tomto plne opodstatnená. 

Kúpiť stojan na monitor za 64 €

Aliexpress

Kuchynská zásuvka

Cena: 26 €

Využívaj zásuvky v kuchyni len v prípade potreby a v opačnom prípade ich nechaj decentne ukryté v pracovnej doske. Táto zaujímavá predlžovačka obsahuje celkovo tri európske zásuvky a dokonca aj dva USB porty. 

Kúpiť nenápadnú elektrickú zásuvky do kuchyne za 26 €

Banggood

USB chránené odtlačkom prsta

Cena: 36 €

Ochrana údajov a dát je nesmierne dôležitá. Pamäťové média sa síce dajú šifrovať rôznymi spôsobmi, no biometria je zo všetkých najlepšia a je ju najťažšie prelomiť. 

Kúpiť USB so šifrovaním za 36 €

Banggood

Pero na tlač loga

Cena: 232 €

Zrejme najdrahší gadget, aký sa v našom výbere objavil. S týmto špeciálnym perom však dokážeš vytvárať potlače na rôznych povrchoch, pričom výsledok je vytvorený pomocou odolného atramentu. K dispozícii je aj aplikácia, v ktorej si môžeš vytvoriť vlastný návrh, ktorý už len odošleš do pera, ktoré je pripravené ho zrealizovať.

Kúpiť pero na tvorbu potlače za 232 €

Banggood

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom