Gadgety z Číny #254

Ďalší týždeň sa blíži k svojmu koncu a to je opäť tradičný čas na to, aby sme ti predstavili nový diel Gadgetov z Číny.

Magnetická krytka 

Cena: 3 €

Magnetická krytka pre nabíjací konektor, určená hlavne pre modely elektrickej kolobežky Xiaomi Mi Scooter Pro. Rozmermi je však úplne rovnaká, ako gumená krytka na obyčajnej verzii, ktorá nie vždy dosadne na svoje miesto. S touto magnetickou alternatívou tak už nebudeš mať žiadne problémy. 

Kúpiť magnetickú krytku nabíjacieho konektora za 3 €

„Žraločia plutva“

Cena: 9 €

Nepáči sa ti vzhľad tvojej antény na príjem rádiového vysielania? Nahraď ju touto šikovnou „žraločou plutvou“, v ktorej bude konektor šikovne schovaný. Počítaj však so zhoršeným príjmom, no ak žiješ na mieste, kde so signálom nie je žiadny problém, nemusí ťa to trápiť.

Kúpiť náhradu klasickej antény na aute za 9 €

Kompresor do auta

Cena: 11 €

Šikovný kompresor s barometrom, ktorý sa zapája priamo do 12V zásuvky v aute. K dispozícii máš hneď niekoľko redukcií, takže využiť ho môžeš na celý rad ďalších vecí, nielen na fúkanie pneumatík. 

Kúpiť 12V kompresor do auta za 11 €

Maska na spanie 

Cena: 9 €

Extrémne zaujímavá maska na spanie, ktorá v sebe obsahuje reproduktory, ktoré môžu prehrávať tvoju obľúbenú hudbu a pomôcť ti tak lepšie zaspať. Jednotlivé senzory automaticky detegujú spánok a následne hudbu vypnú. Navyše pomocou aplikácie môžeš sledovať všemožné parametre tvojho spánku. To všetko len za 9 €.

Kúpiť inteligentnú masku na spanie za 9 €

DIY solárne auto 

Cena: 3 €

Hračka pre veľkých chlapcov, alebo pre deti, ktoré baví niečo si poskladať a niečo sa pri tom naučiť. Toto malé autíčko je poháňané čiste solárnou energiou, ktorú získava z malého panelu na svojom vrchu. 

Kúpiť DIY solárne autíčko za 3 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom