Gadgety z Číny #253

Aj napriek tomu, že Valentín sa oslavoval včera, viaceré čínske obchody ponúkajú zvýhodnené ceny svojich produktov. Niektoré zaujímavosti sme ti preto priniesli aj v dnešnom výbere Gadgetov z Číny. 

3D pero 

Cena: 17 € 

Relatívne lacná záležitosť pre tých, ktorí by radi vstúpili do sveta 3D tlače. V tomto prípade sa však budeš musieť spoľahnúť len na svoje šikovné ruky, s ktorými môžeš tvoriť rôzne kreácie. 

Kúpiť 3D pero + 12 náplní za 17 €

Alieexpress

Mini PC

Cena: 125 €

Počítač za kilo? Všetko je možné. Tento síce nie je určený na hranie AA titulov, no ako domáci server poslúži skvelo a navyše sa po stránke dizajnu hodí kdekoľvek. 

Kúpiť Mini PC za 125 €

Gearbest

Automatický dávkovač zubnej pasty

Cena: 10 €

Správne množstvo zubnej pasty ti zaručí tento automatický dávkovač. Navyše z každej tuby dostaneš takmer všetko a už viac zvyšky pasty nemusíš násilím vytláčať von.

Kúpiť automatický dávkovač zubnej pasty za 10 €

Gearbest

DIY hracia skrinka

Cena: 12 €

Hracie skrinky sú stále in a dokážu potešiť nejedného. Preddefinované melódie tu však nečakaj. V balení sa síce nachádzajú štyri vyplnené papiere s melódiami, no ďalších 8 je prázdnych a znova budeš musieť zapojiť svoju kreativitu k tomu, aby si vytvoril niečo originálne.

 

Banggood

Adaptér pre LED pásik

Cena: 1 €

Viaceré LED pásiky, predovšetkým tie lacné, sa predávajú bez potrebného napájania. S týmto adaptérom daný problém vyriešiš rýchlo a jednoducho. Stačí už mať len príslušný zdroj.

Kúpiť napájací adaptér pre LED pásik za 1 €

Banggood

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom