Gadgety z Číny #251

Pri pohľade do kalendára si môžeš všimnúť dve veci. Tou prvou je, že počasia ani zďaleka neodpovedá aktuálnemu ročnému obdobiu a tou druhou, že je dnes sobota, čo znamená nový diel Gadgetov z Číny. 

Bezdrôtová nabíjacia podložka do auta

Cena: 9 €

Chýba v tvojom aute miesto bezdrôtového nabíjania smartfónu? Vyrieš to touto šikovnou podložkou, ktorá má protišmykovú úpravu, vďaka ktorej nebude tvoj telefón „tancovať“ po celom aute. 

Kúpiť bezdrôtovú podložku na nabíjanie do auta za 9 €

Banggood

Hračka pre domácich miláčikov 

Cena: 4 €

Hračka a zároveň kŕmidlo pre tvojho štvornohého domáceho miláčika. Naplň túto guľu granulami a nie len že sa dané zviera zabaví, ale si pritom aj zamaškrtí. 

Kúpiť hračku pre zvieratá za 4 €

Banggood

Akvárium na USB

Cena: 31 €

Akvárium z dielne Xiaomi, ktoré je veľmi jednoduché a nevyžaduje si takmer žiadnu starostlivosť. Stačí ho zapojiť do zdroja a automaticky sa začne akvárium okysličovať a filtrovať, pričom k dispozícii je aj 7 farieb zdroja svetla. 

Kúpiť akvárium na USB za 31 €

Banggood

Luminiscenčné hodiny 

Cena: 12 €

Na prvý pohľad klasické nástenné hodiny sú však potiahnuté luminiscenčnou vrstvou, ktorá v noci vyžaruje charakteristické a nerušivé žiarenie, vďaka ktorému budeš aj za úplnej tmy vedieť, koľko je aktuálne hodín.

Kúpiť luminiscenčné hodiny za 12 €

Banggood

Odstraňovač nečistôt z oblečenia 

Cena: 13 €

Ďalší zaujímavý gadget od Xiaomi, ktorý funguje ako odžmolkovač a odstraňovač vlasov z oblečenia v jednom. Ide o elektrické zariadenie, ktoré obsahuje výkonný motor, nabíja sa prostredníctvom USB a vydrží pracovať až 45 minút. 

Kúpiť odstraňovač nečistôt z oblečenia za 13 €

Banggood

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom