Gadgety z Číny #252

Aj tento týždeň sa nám podarilo objaviť v čínskych obchodoch niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré okrem ceny prekvapia aj svojou funkčnosťou.

Nádoba na čistiaci prostriedok 

Cena: 4 €

Zaujímavá nádoba na čistiaci prostriedok, ktorá nehrdzavie a presne dávkuje potrebné množstvo. Stačí vziať hubku na riad, zatlačiť a je hotovo. Týmto spôsobom navyše ušetríš niekoľko ml. 

Kúpiť nádobu na čistiaci prostriedok za 4 €

LED stena

Cena: 8 – 73 €

Ak chceš, aby tvoja izba v niečom vynikla, tak nie je lepší spôsob, ako si ju vytvoriť podľa seba a s pomocou týchto LED panelov. Ich cena je oproti konkurencii veľmi prijateľná, pričom ani tu nechýba podpora RGB, hlasových asistentov či synchronizácia naprieč inými zariadeniami. 

Kúpiť LED stenu už od 8 €

Regulátor otáčok ventilátora 

Cena: 35 €

Chceš mať všetko vo svojom PC pod kontrolou? Tak určite potrebuješ aj tento šikovný panel do prednej pozície v bedni. Zapojiť naň dokážeš až 6 rôznych ventilátorov, pričom obsahuje aj teplotné čidla, vďaka ktorým môžeš byť kontrola toku vzduchu prispôsobená aktuálnym podmienkam. 

Kúpiť dotykový regulátor otáčok ventilátora za 35 €

3D hodiny na stenu 

Cena: 11 €

Skvelo vyzerajúce hodiny na stenu, ktoré okrem času dokážu zobraziť aj dátum či aktuálnu teplotu. Dostupných je niekoľko farebných variant. Napájanie prebieha pomocou USB.

Kúpiť 3D hodiny na stenu za 11 €

HeadUp displej

Cena: 91 €

HeadUp displej od Xiaomi, ktorý je plne autonómny. Stačí ho pripojiť do OBD konektora a všetky informácie si dokáže vyčítať priamo z riadiacej jednotky. Obsahuje tiež svetelný senzor, vďaka čomu sa zobrazenie upravuje podľa aktuálnych svetelných podmienok tak, aby bolo vždy dobre a jasne čitateľné. 

Kúpiť HeadUp displej za 91 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom