Gadgety z Číny #250

V dnešnej časti Gadgetov z Číny si predstavíme niekoľko noviniek z čínskeho trhu a pripomenieme si niektoré staršie gadgety, ktoré sú momentálne za veľmi priaznivé ceny v čínskych skladoch.

Obojstranné USB

Cena: od 7 €

Daj zbohom všetkým redukciám a pripoj si USB natívne prostredníctvom USB-C konektora. K dispozícii je niekoľko rôznych pamäťových verzií, pričom cena začína už od 7 €.

Kúpiť USB s Type-C a USB 3.1 konektorom už od 7 €

Banggood

Elektrická zubná kefka 

Cena: 9 €

Elektrická zubná kefka od Soocas, ktorá disponuje tromi rôznymi režimami intenzity čistenia. Nechýba ani odolnosť voči vode či skvelá výdrž, ktorá je na hranici až 25 dní.

Kúpiť elektrickú zubnú kefku Soocas len za 9 €

Banggood

Budík s bezdrôtovou nabíjačkou 

Cena: 9 €

Tento gadget sme tu už raz mali, no momentálne je v parádnej akcii, kde si ho môžeš zadovážiť už za 9 eur. Okrem klasickej funkcii budíka obsahuje na vrchnej strane bezdrôtovú nabíjačku a snímač okolitej teploty. 

Kúpiť budík s bezdrôtovou nabíjačkou za 9 €

Banggood

LED pásik 

Cena: 2 €

Nesmierne lacný LED pásik v studenej bielej farbe, pričom sa na 5 metrovom úseku nachádza celkovo 300 diód. Určený je do interiéru, no nezabudni, že si vyžaduje ešte dodatočné 12V napájanie.

Kúpiť LED pásik s dĺžkou 5m len za 2 €

Banggood

Intercom 

Cena: 27 €

Nevyhnutná pomôcka pre každého motocyklistu, vďaka čomu môže rýchlo a jednoducho komunikovať či už so spolujazdcom za sebou, alebo na inej motorke. Nechýba množstvo príslušenstva či dlhá výdrž na jedno nabitie. 

Kúpiť Intercom za 27 €

Banggood

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom