Gadgety z Číny #248

Aj dnes vítame víkend novým dielom Gadgetov z Číny, kde opäť nájdeš nádielku zaujímavých zariadení, ktoré radi doplnia tvoju technologickú výbavu.

Magnetická krytka na webkameru 

Cena: 2 €

Predstavuje pre teba predná kamera či webkamera na notebooku potencionálne nebezpečenstvo? Vyrieš to rýchlo a lacno touto magnetickou krytkou, ktorá má posuvný otvor. Stojí len 2 eurá a v balení sa nachádzajú hneď tri kusy.

Kúpiť magnetickú krytku na webkameru za 2 €

Gearbest

 

Xiaomi Airdots Pro 2

Cena: 50 €

Druhá generácia tých najlepších štupľových slúchadiel od Xiaomi. Nechýba im podpora AAC, LDHC, potláčanie okolitého zvuku či Bluetooth 5.0. Na jedno nabitie vydržia až 4 hodiny, pričom dodávaný box môže predĺžiť výdrž až na 14 hodín. 

Kúpiť Xiaomi Airdots Pro 2 za 50 €

Gearbest

Sušič šiat 

Cena: 31 €

Zaujímavý gadget od Xiaomi. Ide o vešiak, ktorý má v sebe zabudovaný špeciálny ohrievač, ktorý prúdením teplého/studeného vzduchu sa postará o to, aby tvoje šaty boli vždy v tej najlepšej kondícii. 

Kúpiť vešiakový sušič šiat za 31 €

Gearbest

LED svetlo na bicykel 

Cena: 12 €

Predné LED svetlo na bicykel s výkonom obrovských 350 lumenov. Vstavaná batéria vydrží v maximálnom režime 4,5 hodiny, no v režime blikania až 10 hodín. Nabíjanie prebieha jednoducho pomocou USB konektora. 

Kúpiť LED svetlo na bicykel za 12 €

Gearbest

Odstraňovač čiernych bodiek 

Cena: 8 €

Čierne bodky vedia znepríjemniť život, čo poznajú obzvlášť ženy, ktoré sú na svoj výzor citlivejšie. Zbaviť sa ich dá aj pomocou takéhoto vákuového odstraňovača, takže už nebudeš potrebovať žiadne krémy, masky či nálepky. 

Kúpiť vákuový odstraňovač čiernych bodiek za 8 €

Banggood

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom