Gadgety z Číny #247

So seriálom Gadgety z Číny pokračujeme aj v tomto roku. Už tradične každú sobotu ťa tak opäť budeme zásobovať zaujímavými novinkami a zaujímavý gadgetmi z Číny.

Obal na karty

Cena: 5 €

Doba kešu postupne končí a klasické peniaze nahrádzajú karty, ktoré sa nám stále viac hromadia v peňaženke. S týmto obalom ich budeš môcť mať všetky pohromade a jednoduchým stlačením tlačidla na spodnej strany sa ti z obalu vysunú. 

Kúpiť obal na karty za 5 €

 

GPS tracker

Cena: 17 €

Zaujímavá nabíjačka smartfónov a iných zariadení, ktorá sa umiestňuje do zapaľovača v aute. Okrem funkcie nabíjania má v sebe zabudovaný voltmeter a dokonca aj GPS modul, vďaka ktorému môžeš sledovať polohu svojho vozidla. 

Kúpiť GPS tracker do auta za 17 €

Smart hodinky so skenovaním tváre 

Cena: 91 €

Zaujímavé a relatívne lacné smart hodinky s obrovským 1,6″ IPS displejom a 1260 mAh batériou. Okrem iných funkcií je však najväčšou zaujímavosťou snímač na prednej strane, ktorý funguje na odomykanie hodiniek prostredníctvom skenu tváre. Odomknutie je podľa výrobcu už za 0,1 sekundy. Samozrejme nechýba GPS, možnosť trackovania aktivít a dostupná je aj slovenčina.

Kúpiť smart hodinky s FaceID za 91 €

Elektrický ohrievač rúk 

Cena: 21 €

V týchto chladných dňoch sa podobný ohrievač náramne hodí. Už za 5 sekúnd dokáže vyvinúť teplotu až 52 stupňov Celzia a okrem tejto funkcie môže slúžiť aj ako priemerná, 5000 mAh powerbanka. 

Kúpiť elektrický ohrievač rúk za 21 €

Elektrický skrutkovač 

Cena: 29 €

Sada od Xiaomi, ktorá obsahuje elektrický skrutkovač Wowstick, množstvo bitov a magnetickú podložku, z ktorej ti už žiadna skrutka nikdy nezmizne. 

Kúpiť elektrický skrutkovač od Xiaomi za 29 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom