Gadgety z Číny #246

Máme tu posledné Gadgety z Číny v tomto roku. V tradičnom čase ti opäť prinášame výber zaujímavých zariadení a už teraz sa tešíme na ďalší diel, prvýkrát v roku 2020.

Hrnček

Cena: 10 €

Už žiadne lyžičky, len jednoduché stlačenie gombíka. Vstavaná vrtuľa na dne šálky sa postará o dokonalé zamiešanie nápoja a ty sa viac už nemusíš o nič starať. 

Kúpiť hrnček s automatickým miešaním za 10 €

Gearbest

USB-C -> HDMI redukcia 

Cena: 6 €

Využi telefón či tablet naplno s touto redukciou, s ktorou rýchlo, jednoducho a kvalitne prenesieš obraz na akúkoľvek obrazovku či projektor, ktorý podporuje vstup prostredníctvom HDMI konektora.

Kúpiť redukciu z USB-C na HDMI za 6 €

Gearbest

RGB ventilátor

Cena: 6 €

Ozvláštni svoj počítač týmto 120 mm RGB ventilátoro, ktoré nie len že pomôže lepšej cirkulácií vzduchu v bedni, ale aj dobre vyzerá. Nechýba ani podpora regulácie otáčok.

Kúpiť RGB ventilátor 120 mm za 6 €

Gearbest

Elektrický mlynček na korenie 

Cena: 9 €

Čerstvo mleté korenie s nikdy nevyrovná tomu vopred mletému, ktoré môžme nájsť na pultoch predajní. S týmto elektrickým mlynčekom ho už však nemusíš manuálne drviť. O všetko sa postará on sám, pričom si môžeš zvoliť, na aké veľké kúsky chceš dané korenie pomlieť.

Kúpiť elektrický mlynček na korenie za 9 €

Gearbest

LED okuliare

Cena: 10 €

S tými okuliarmi zaručene zažiariš na každej akcii či párty. Nájdeš tu až 8 rôznych režimov, medzi ktorými sa presúvaš tlačidlom na ráme okuliarov. Nosenie takýchto okuliarov je bezpečné a nijak očiam neškodí. Vstavaná batéria dokáže na jedno nabitie fungovať 6 hodín.

Kúpiť LED okuliare za 10 €

Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom